Kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony", Mateusz
Rolnik szuka żony
Newsy

Rolnik szuka żony 7. Mateusz nie traktuje Magdy poważnie? "Ona chce jeszcze się rozerwać. Siedzenie w magazynie z ziemniakami nie jest szczęśliwe"

Rolnik szuka żony 7. Mateusz nie traktuje Magdy poważnie? "Ona chce jeszcze się rozerwać. Siedzenie w magazynie z ziemniakami nie jest szczęśliwe"

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Najwięcej emocji wzbudziło szczere wyznanie Józefa, ale również zachowanie Mateusza, kandydata Magdy. Na początku odcinka Magda stwierdziła, że najbardziej czeka... na Pawła, mimo że jej pierwszym zauroczeniem był Adam. A Mateusz? Zdaniem Magdy, przy Mateuszu z pewnością nie wiedziałaby, co to nuda...

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Mateusz z "Rolnik szuka żony" - kim jest? Co robi kandydat Magdy?

Mateusz ma 27 lat, mieszka w Gdyni od ośmiu lat i jest menadżerem restauracji. To ciężka praca, ale Mateusz nie narzeka, ponieważ bardzo lubi to co robi. W wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi, chodzić po restauracjach i klubach. Mateusz nie wie, jak żyje się na wsi. Chce sprawdzić, czy mu się spodoba totalnie inne życie...

Magda chyba nie szuka jeszcze kogoś na tyle poważnie, żeby mieć od razu z nim dzieci. Tylko ona chce jeszcze się rozerwać, przeżyć coś ciekawego. Nie uważam, żeby wieczne siedzenie w magazynie z ziemniakami było czymś szczęśliwym - powiedział Mateusz.

Niektórzy fani stwierdzili, że te słowa to za dużo. Dlaczego? Ponieważ Magda w swojej wizytówce mówiła wprost, że czuje że przyszedł już czas na założenie rodziny:

Czuję, że jestem gotowa na rodzinę. Chciałabym być mamą i mieć męża obok siebie. Chciałabym żyć, żyć szczęściem - powiedziała Magdalena w swojej wizytówce.

Czy Mateusz tego nie dosłyszał?

Zobacz także: QUIZ z "Rolnik szuka żony"! Wiesz, co słychać u uczestników programu?

Kiedy Mateusz przyjechał do Magdy, poczuł się bardzo pewnie. Od razu chciał próbować wszystkiego - był zdecydowanie bardziej rozgadany od Adama. Jednak największe wrażenie na wszystkich, zarówno na Magdzie, jak i jej rodzicach, zrobił Paweł. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest połączeniem Mateusza i Adama - nie popada w skrajności.

Mateusz z "Rolnik szuka żony" jest faworytem Magdy?

Podczas rozmów Magdy z jej rodzicami i kandydatami: Pawłem, Adamem i Mateuszem, to właśnie ten ostatni chciał najbardziej się wyróżnić ze wszystkich. Zadawał dużo pytań, ponieważ sam na co dzień mieszka w Gdyni, a życie na wsi jest dla niego czymś nowym. 

Zobacz także: Macie faworyta w "Rolnik szuka żony"? Głosujcie na ulubionego rolnika najnowszej edycji show!

A wy co sądzicie o Mateuszu? Czy ma szansę zdobyć serce Magdy?

Mateusz, kandydat Magdy z
Mat. prasowe

Niespodziewanie na faworyta wyrasta Paweł.

Paweł z

To właśnie on spodobał się też najbardziej rodzicom Magdy! Stwierdzili zgodnie, że jest kimś pomiędzy Mateuszem a Adamem - nie popada w skrajności. Czy pokona pewnego siebie Mateusza?

Paweł z

Paweł z "Rolnik szuka żony" i Magda
Newsy
Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"
Rolnik szuka żony. Magda pożegnała faworyta! "Bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą"

Za nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony" , w którym jedna z uczestniczek Magdalena postanowiła pożegnać jednego z jej kandydatów. Przypomnijmy, że rolniczka zaprosiła do swojego domu Mateusza, Pawła i Adama.  Co stało się w szóstym odcinku? Podczas zbierania stonek, Mateusz stwierdził, że z Magdą "nie nadają na tych samych falach" - już wtedy padło podejrzenie, że ich wspólna przygoda może zaraz się skończyć. Magda stwierdziła dodatkowo, że "kontakt był znikomy" nie tylko z Mateuszem, ale  też z Pawłem i Adamem. Sama Magda stwierdziła: Mam wrażenie, że oni się zakumplowali i traktują to jako fajny pobyt - powiedziała zapłakana Magda. Ostatecznie Magda postanowiła pożegnać się z Mateuszem. Zaprosiła go na krótki spacer i wtedy padły te trudne słowa: Czułam mało tego zaimponowania. Chciałabym zostać z chłopakami (...) ale nie żałuję, że tu przyjechałeś - powiedziała Magda Mateuszowi. Magda ostatecznie stwierdziła, że poczuła ulgę, kiedy pożegnała Mateusza. Zwłaszcza że ten stwierdził, że "bardziej będzie tęsknił za chłopakami niż za Magdą" ... Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 7: Internauci spekulują, że Paweł wybrał Martę. Rolnik odpowiedział! Magdalena postanowiła pożegnać Mateusza. To dla niego koniec przygody z programem! Czy to była słuszna decyzja? Przypomnijmy, że na samym początku Mateusz jawił się Magdzie jako faworyt... Jak widać, wiele się zmieniło podczas dalszego poznawania. Teraz o względy Magdy będzie walczył Paweł... ...i Adam. Którego z nich wybierze Magda?

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała kandydatów do domu. Adam świętuje z Mateuszem
screen z "Rolnik szuka żony"
Newsy
"Rolnik szuka żony": Magda odesłała kandydatów do domu! Adam świętuje z Mateuszem! "Witam w gronie singli"
"Rolnik szuka żony": Magda odesłała kandydatów do domu! Adam świętuje z Mateuszem! "Witam w gronie singli"

Magda z "Rolnik szuka żony" podjęła ostateczną decyzję w sprawie Pawła i Adama. Czy dała szansę, któremuś z nich? Czas wyboru okazał się być trudny i emocjonujący. W rozmowie z Martą Manowską padło wiele mocnych słów... Duży wpływ na decyzję rolniczki miały również jej przyjaciółki, które miały okazję poznać jej kandydatów. Magda nie chciała kontynuować relacji ani z Pawłem ani z Adamem. Jednak Adam nie wydaje się być przejęty... Decyzję Magdy świętował z Mateuszem!  Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Maciej spotyka się z dziewczyną spoza programu! Fani donoszą, że to znana dziennikarka Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała kandydatów do domu Przyszedł czas na przyjęcie na gospodarstwie Magdy z " Rolnik szuka żony " i przedstawienie kandydatów jej przyjaciółkom. Kobiety nie były oczarowane jednak ani Pawłem ani Adamem:  - A możesz powiedzieć, że nie chcesz żadnego?  - Oczywiście, to jest moje życie. (..) Jeszcze jest 400 listów, tam na pewno jest ten jeden jedyny. - Jeszcze raz je możesz przeanalizować?  - Mogę Magda nie była pewna tego, czy chciałaby dać szansę któremukolwiek z kandydatów. Niestety panowie na taką opinię pracowali przez cały pobyt na jej gospodarstwie. Rolniczka bardzo przeżywała to, że nie starają się o nią, a udział w programie traktują jak wakacje. Podczas dzisiejszego odcinka doszło również do spięcia pomiędzy Adamem a Pawłem.  Magda przyznała Marcie, że czuje nieszczerość ze strony Pawła. Prowadząca również zauważyła, że ciężko jest rolniczce patrzeć w jego stronę:  Zauważyłam to po drugim czy trzecim dniu. Paweł się zmienił o 180 stopni. Zaczął jakieś komplementy mówić, chociaż czułam, że są nieszczere. Przez...

Adam, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
Newsy
"Rolnik szuka żony": Adam od Magdy założył Instagrama! Na zdjęciu nie pozuje sam
"Rolnik szuka żony": Adam od Magdy założył Instagrama! Na zdjęciu nie pozuje sam

Adam z "Rolnik szuka żony" właśnie dołączył do społeczności Instagrama! Dzięki aktywności uczestników w mediach społecznościowych widzowie mogą śledzić, jak przebiegają ich losy po programie. Adamowi niestety nie udało się stworzyć związku z Magdą. Rolniczka podziękowała jemu jak i jego konkurentowi Pawłowi jeszcze przed możliwością programowych rewizyt. Co dziś słychać u Adama? Mężczyzna opublikował właśnie pierwszą Instagramową fotkę i nie pozuje na niej sam!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 7: Krytyka Pawła i... współczucie dla Adama. Powinien jasno powiedzieć Magdzie, co planuje? Adam, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" na Instagramie  W ostatnim odcinku " Rolnik szuka żony " Magda ostatecznie pożegnała swoich wszystkich kandydatów. Stwierdziła, że żaden z wybranych w listach mężczyzn nie sprostał jej oczekiwaniom. Rolniczka postanowiła jeszcze raz przejrzeć swoje zgłoszenia i być może dać szansę komuś jeszcze.  Z kolei internauci uważają, że Magda powinna była dać szansę Adamowi. Gdyby mogła go bliżej poznać, zrozumiałaby, że w trakcie programu źle się odczytali. Uważają, że gdyby zamiast o przeprowadzce do miasta, Adam opowiedział o prawdziwych marzeniach, związanych z rodziną, o których mówił w osobnych setkach, to z pewnością jego losy w programie potoczyłyby się inaczej:  Jeżeli on tutaj przyjeżdża, bo jasno się określiłam w swojej wizytówce, rozmawiamy a  Adam mówi, że może do miasta by się przeniósł i zaczął mieszkać w mieście, praca z ludźmi no to jaka tutaj jest powaga w tym.  - skarżyła się Magda w rozmowie z Martą  Internauci zauważyli, że Adamowi było szkoda decyzji Magdy i zrozumiał, że źle zrobił, jednak czasu się nie dało cofnąć. Jak uczestnik...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik