TVN7
TVN7 szykuje komediową bombę!
1/6
TVN7

Już 16 lutego startuje nowy serial komediowy TVN7 "Reguły gry". Jest to zabawna opowieść o tym, że relacje uczuciowe często przypominają jazdę górską kolejką: wsiadasz, zapinasz pasy, trzymasz ukochaną osobę za rękę i… nie wiesz, co się wydarzy po drodze. Poznaj głównych graczy: szczęśliwe małżeństwo (Grzegorz i Magda), szczęśliwe narzeczeństwo (Adam i Natasza) oraz szczęśliwego singla (Jacka). Przeczytaj jakimi charakterami się cechują i zobacz kto wciela się w ich role.2/6
TVN7

Julia Kamińska wciela się w rolę Nataszy Sznajder. Jest grafikiem i pracuję w mieszkaniu, które wynajmuję ze swoim narzeczonym, Adamem. Zanim go poznała, spotykała się z wieloma facetami. Ale wygląda na to, że w końcu znalazła mężczyznę swoich marzeń. Wychowywała się z czterema braćmi, więc męskie rozrywki to dla niej chleb powszedni, ale interesuje się także modą i najnowszymi trendami.

 
3/6
TVN7

Maciej Zakościelny czyli Adam Morawski pracuje w firmie zajmującej się nieruchomościami. Zdecydowanie siedzi jeszcze w nim mały chłopak. Nadal kręcą go gry wideo, rolki czy kreskówki, co nie do końca akceptuje jego narzeczona. Brak praktyki powoduje, że nieodpowiednio wciela się w życie, a stąd już tylko kroczek do awantury z Nataszą.

4/6
TVN7

Paweł Wilczak czyli Jacek Lisowski to wiceprezes w firmie zajmującej się nieruchomościami, która należy do jego ojca. Większość czasu w biurze spędza oglądając filmy erotyczne na komputerze, podrywając kolejne dziewczyny lub wyżywając się na swoim asystencie. Jego największą pasją są kobiety i to nimi się głównie zajmuje. Nie jestem pracusiem, ale potrafi wcielać w życie tak złożone i skomplikowane plany uwodzenia, że wymagają więcej poświęcenia niż niejedna kariera zawodowa. Nie wierzy w małżeństwo. Prawdziwa miłość po prostu nie istnieje. Grunt to dobra zabawa.

5/6
TVN7

Jan Jankowski czyli Grzegorz Góralczyk. Pracuje w banku na wysokim stanowisku. Ma wspaniałą żonę - Magdę. Bardzo ją kocha, niestety nie zawsze potrafi jej to okazać. Jak przystało na twardego faceta - nie może przecież zbyt często mówić czułych słówek. Zdecydowanie łatwiej przychodzi mu okazywanie emocji podczas oglądania meczu. Uwielbia rywalizację. Czy to z kumplami, czy z żoną, słowem - ze wszystkimi. Zawsze chce być najlepszy. Mówi co myśli. Uwielbia dawać młodszym kumplom rady dotyczące związku.

6/6
TVN7

Katarzyna Kwiatkowska czyli Magda Górecka. Prawdopodobnie jest jedyną osobą na świecie, która rozumie swojego męża. Tak jak on, uwielbia konkurować. Jednak, o ile Grzegorz może kogoś fizycznie „wystraszyć”, ona woli nadrabiać inteligencją. Jest towarzyska. Uwielbia chodzić na przyjęcia, do teatru czy na podwójne randki. Niestety Grzegorz nie znosi tego typu rozrywek. Chciałaby już mieć dzieci.