Kamila Łapicka z mężem Andrzejem Łapickim
Newsy

Co dziś robi Kamila Łapicka, wdowa po Andrzeju Łapickim? Zrezygnowała z pisania do gazet i poświęciła się innej pasji

Co dziś robi Kamila Łapicka, wdowa po Andrzeju Łapickim? Zrezygnowała z pisania do gazet i poświęciła się innej pasji

Wydawać by się mogło, że małżeństwo z Andrzejem Łapickim otworzyło przed Kamilą Łapicką drzwi do kariery. Mija już dziewięć lat od śmierci aktora i okazuje się, że wdowa po tym jak zniknęła z show-biznesu po śmierci męża, wcale nie ma zamiaru do niego wracać. Nie pisze już do gazet, ale nie zrezygnowała ze swojej największej pasji, jaką jest teatr. Czym obecnie zajmuje się Kamila Łapicka? Wbrew temu, co mogłoby się wydawać to nie ona odziedziczyła majątek po mężu…

Dorota Szelągowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata

Co dziś robi wdowa po Andrzeju Łapickim? Kamila Łapicka zrezygnowała z pisania do gazet i poświęciła się pasji do teatru!

Kamila Łapicka zyskała ogromną popularność w mediach, kiedy zaczęła spotykać się z Andrzejem Łapickim. Związek aktora starszego o 60 lat od swojej partnerki wywołał ogromne kontrowersje, a pod domem pary paparazzi niemal zamieszkali, czekając na ich wspólne zdjęcia. W 2009 roku 25-latka i 85 letni aktor wzięli ślub.

Po śmierci Andrzeja Łapickiego w 2012 roku młoda dziennikarka przez jakiś czas pisała do magazynu „Pani”, potem związała się z tygodnikiem „W sieci”. W międzyczasie Kamila Łapicka zdecydowała się na studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskim.

Według doniesień tygodnika „Na żywo", wdowa po Andrzeju Łapickim miała otrzymać również stypendium ministra kultury i sztuki na badania dotyczące teatru. Kamila Łapicka założyła też blog zteatru.pl, na którym pisała o swojej prawdziwej miłości, jaką jest teatr.

Jak informował "Fakt.pl", po śmierci aktora wdowa była narażona na problemy finansowe, bo aktor większość majątku zdecydował się przepisać na córkę, Zuzannę, która była o 30 lat starsza od Kamili Łapickiej, oraz na swoją wnuczkę. Aktualnie na profilu wdowy po jednym z najpopularniejszych aktorów od czasu do czasu pojawiają się wpisy dotyczące teatru, ale Kamila Łapińska nie decyduje się na publikacje swoich zdjęć.

Zobacz także: Jak rok po śmierci męża żyje Kamila Łapicka?

Kamila Łapicka z mężem Andrzejem Łapickim

Kamila Łapicka przez dłuższy czas pisała m.in. dla magazynu "Pani" czy "W sieci".

Kamila Łapicka

🌳🌳🌳 Uwaga, Świecie Teatru! Ten dramatopisarz na zdjęciu jest geniuszem. Nazywa się Juan Mayorga. Napisał miniaturę "...

Opublikowany przez Kamilę Łapicką Poniedziałek, 30 listopada 2020

 

Samo życie
East News
Seriale
Pamiętacie Łukasza z "Samego życia"? Dziś Dariusz Wnuk ma 44 lata. Możecie zobaczyć go w innym popularnym serialu
Pamiętacie Łukasza z "Samego życia"? Dziś Dariusz Wnuk ma 44 lata. Możecie zobaczyć go w innym popularnym serialu

Serial "Samo życie" cieszył się ogromną popularnością i swego czasu był prawdziwym hitem stacji Polsat. Akcja serialu koncentrowała się głównie wokół pracowników fikcyjnego warszawskiego dziennika "Samo Życie" i w sumie wyemitowanych zostało ponad 1500 odcinków tej produkcji. Wśród gwiazd, które wystąpiły w serialu znaleźli się Przemysław Sadowski, Edyta Olszówka , Monika Krzywkowska czy właśnie Dariusz Wnuk. Zobacz także:  Pamiętacie siostrę Bożenkę z "Na dobre i na złe"? Dziś Edyta Jungowska ma 54 lata! Czym się zajmuje? Aktor wcielił się w rolę niepełnosprawnego Łukasza Dunina, który poruszał się na wózku. Jego bohater pracował w redakcji "Samego Życia" i głównie pisał artykuły o tematyce muzycznej i kulturalnej. Dziś Dariusz Wnuk ma 44 lata i... no właśnie! Co u niego słychać? Co robi i jak wygląda?  Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

ONS
Newsy
Łapicka dokucza mężowi!
Więcej ich różni niż łączy?

Kamilę Łapicką i jej męża – aktora Andrzeja Łapickiego- dzieli spora różnica wieku. Kamila jest młodsza od męża o 60 lat, więc naturalnym jest chyba, że mają trochę inne potrzeby oraz różne poglądy na sposób spędzania wolnego czasu. - On najchętniej odpoczywałby w domu, ja czasami miałabym ochotę gdzieś wyjść. Ja jestem spontaniczna, on bardziej rozważny. Jak więc widać, przeciwieństwa się przyciągają. Pewnie można by znaleźć wiele przykładów na to, że tak samo jest z podobieństwami. Ale moim zdaniem to przeciwieństwa dodają związkowi pikanterii. Często spieramy się dla żartu, zwłaszcza w towarzystwie lubimy sobie dokuczać – stwierdziła Łapicka w rozmowie z „Twoim Imperium”. W wywiadzie Kamila podkreśliła jednak, że mimo tych różnic są naprawdę szczęśliwą i kochającą się parą. Jak myślicie, na jaki temat dokuczają sobie Łapiccy?

zdjęcia ze ślubu Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża Piotra: "Piotrek zawsze będzie we mnie żył, ale chcę iść do przodu"
Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża Piotra! Padły wzruszające słowa...

Niemal rok po tragicznej śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się udzielić wywiadu i opowiedzieć o swoich przeżyciach. W poruszającym wywiadzie dla magazynu "Pani" opowiedziała m. in. o tym, kto pomógł jej przetrwać najtrudniejsze chwile. Współprowadząca "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się również na poruszające wyznanie dotyczące straty ciąży. Byli ze mną od rana do nocy. (...) Przez pierwsze dwa tygodnie moja przyjaciółka spała ze mną w łóżku”, wyznała Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla magazynu „Pani”, w pierwszym o tragicznej śmierci męża Piotra, w sierpniu 2019 roku. Agnieszka jeszcze podczas poszukiwań – przypomnijmy, producent filmowy zaginął po wypadku motorówki na jeziorze Kisajno – spotkała się z psychiatrą. „Nie wiedziałam, jak zareaguję na to,co się nieuchronnie miało wydarzyć”, wspomina. Dodała, że „w jakimś sensie” nawróciła się na wiarę. „To jest wiara granicząca z pewnością, że życie jest gdzie indziej, że to wszystko, co się tutaj dzieje, jest po coś (...)”. Przypomniała też, że kilka razy straciła ciążę... „Dziś wiem, że jestem silniejsza, niż sądziłam (...). Piotrek zawsze będzie we mnie żył, ale chcę iść do przodu”, powiedziała. Więcej o Agnieszce Woźniak-Starak przeczytasz w nowym "Party". Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się zabrać głos pierwszy raz od tragicznej śmierci męża.  

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner