Elżbieta Romanowska
Znamy nowe nazwiska!
1/4
twoja twarz brzmi znajomo
East News

 

Znamy nazwiska kolejnych uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Już wiosną widzowie Polsatu zobaczą jedenastą edycję muzycznego show z udziałem gwiazd. Jak już wiemy, w programie wystąpią m.in. gwiazda "M jak miłość" Iga Krefft, oraz wokalista Antek Smykiewicz. Kto jeszcze? Według naszych informacji w show pojawi się również bardzo znany... bloger, który w 2018 roku wydał swoją debiutancką płytę. Już wiecie, o kogo chodzi? 

Zobaczcie, kto wystąpi w najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! 

 

Zobacz także: Sting i Shaggy obejrzeli swoje sobowtóry w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Nie uwierzycie, jak zareagowali!

2/4
Ekskluzywny Menel w białych spodniach

 

Według naszych informacji, w 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi bloger Ekskluzywny Menel! 

Kim jest? Ekskluzywny Menel, a właściciwie Kamil Pawelski, jest magistrem psychologii biznesu i absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie saksofonu altowego. Pawelski kilka lat tamu założył bloga "Ekskluzywny Menel" i od tamtej pory jest jedną z największych gwiazd w sieci. 

Kamil już od dzieciństwa śpiewał i grał na saksofonie. Muzyka była jego największą pasją od zawsze jednak przez różnego rodzaju trudności oraz rozwój kariery zawodowej, Pawelski musiał odłożyć muzyczne marzenia na półkę na wiele lat. Po latach, w 2018 roku zdecydował się wydać swój debiutancki album "Granice", z którego pochodzą single: „Waiting room”, „Wisła” i „Plastikowy Spokój”. Ten ostatni zdobył II miejsce w Plebiscycie na Najbardziej Chilloutowy Utwór Roku radia ChilliZet.

Kto jeszcze wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Jak udało się nam dowiedzieć, w show pojawi się również Marta Wiejak! Kim jest? Szczegóły na następnej stronie!

Zobacz także: 5 NAJMODNIEJSZYCH MĘSKICH FRYZUR WEDŁUG EKSKLUZYWNEGO MENELA (JEST KOK!)

3/4
Marta Wiejak wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
East News

 

Marta Wiejak będzie jedną z gwiazd, które zobaczymy w 11. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Marta jest aktorką, która od 10 lat współpracuje z muzycznymi teatrami i operami w całej Polsce. W stolicy możecie ją spotkać w Teatrze Muzycznym Roma, Teatrze Syrena i w Teatrze Polskim. Marta Wiejak grała główne role w takich przedstawieniach jak: "Żołnierz Królowej Madagaskaru", "Piloci", "Rodzina Adamsów" czy "Evita". 

Zobacz także: SZOKUJĄCA METAMORFOZA GWIAZDY SERIALU 'M JAK MIŁOŚĆ'! POZNAJECIE, KTO TO?

 

4/4
Elżbieta Romanowska

 

Przypominamy, że w programie Polsatu wystąpią również: Elżbieta Romanowska, Staszek Karpiel -Bułecka, oraz Iga Krefft i Antek Smykiewicz. 

Zobacz także: W sieci była mniej wylewna niż teraz! Doda zdradziła, co tak naprawdę myśli o występie Kalskiej w TTBZ

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo