Projekt Pokolenie Minus - Backstage
materiały prasowe
12 polskich gwiazd wsparło kolejną, 5 edycję kampanii społecznej Projekt Test. Tegoroczna kampania pod nazwą Projekt Test: Pokolenie Minus ma zachęcać kobiety do wykonywania testów na obecność wirusa HIV w ciąży. W akcję zaangażowały się znane kobiety, które już zdecydowały się na założenie rodziny lub planują taki krok w najbliższym czasie.

Znane polskie aktorki, dziennikarki, piosenkarki czy sportsmenki biorąc udział w sesji zdjęciowej do kalendarza chcą przekonać Polki o konieczności wykonania testu na HIV i tym samym zadbania o zdrowie dziecka, partnera i swoje. Zdjęcia do kalendarza wykonali Zuza Krajewska & Bartek Wieczorek.

Efektem sesji zdjęciowej będzie kalendarz na rok 2014. Na 12 kartach tego wyjątkowego kalendarza będziemy mogli podziwiać: Agnieszkę Cegielską, Anitę Sokołowską, Beatę Sadowską, Kamilę Szczawińską, Martę Kuligowską, Monikę Mrozowską, Natalię Przybysz, Aleksandrę Kwaśniewską, Sylwię Gruchałę, Weronikę Książkiewicz, Adę Fijał i Annę Wendzikowską.

Dziś prezentujemy zdjęcia backstage i film zza kulis sesji. Efekty sesji będzie można zobaczyć 2 grudnia w kalendarzu dołączonym do magazynu „Flesz. Gwiazdy i styl”. Również 2 grudnia, w związku z obchodami Światowego Dnia AIDS w Teatrze Wielkim odbędzie się wernisaż zdjęć i koncert z udziałem gwiazd.

Od dzisiaj najnowsze wydanie dwutygodnika Flesz będzie można zakupić z wyjątkowym kalendarzem ze zdjęciami znanych Polek. Kalendarz dołączony zostanie do części nakładu w cenie 1,99 złotych i nabyć go będzie można w najlepszych punktach sprzedaży.

Zobaczcie wyjątkowe wideo z przygotowań:

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć backstage:

Więcej na temat sesje