Pierwszy koncert Justyny Steczkowskiej po ciąży
AKPA

Bardzo szczupła Steczkowska na pierwszym koncercie po ciąży [FOTO]

Pierwszy koncert Justyny Steczkowskiej po ciąży
AKPA

Justyna Steczkowska trzy tygodnie temu urodziła piękną i zdrową córeczkę Helenkę. Gwiazda w przeciwieństwie do innych tegorocznych sławnych mam, które przywitały na świecie swoje pociechy nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego. W miniony weekend wokalistka wróciła do pracy i zagrała pierwszy koncert. Zobacz: Steczkowska pokazała jak karmi piersią małą Helenkę

W minioną sobotę Steczkowska wystąpiła na zamkniętym koncercie w Opolu. Publiczność nie tylko mogła wysłuchać największych przebojów artystki, ale i zobaczyć jak wygląda niecały miesiąc po porodzie. Fotkę z występu Justyna zamieściła na swoim Facebooku.

Wokalistka przez cały czas swojej kariery zachwyca szczupłą figurą. Okazuje się, po ciąży wystarczyło jej kilkanaście dni, aby wrócić do znakomitej formy. W Opolu Steczkowska zaprezentowała się w cekinowej mini na ramiączkach. Odsłoniła w ten sposób swój atut, którym są nogi oraz pokazała, perfekcyjne ciało.

Być może już niedługo, w którymś z wywiadów Justyna podzieli się z innymi mamami swoim patentem na gubienie ciążowych kilogramów.

Szczupła i seksowna Steczkowska podczas pierwszego koncertu po ciąży:

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34