Justyna Steczkowska zagrała koncert na Instagramie w wyjątkowym celu! Znamy szczegóły

Justyna Steczkowska zagrała wyjątkowy koncert online na swoim Instagramie. Jak wiadomo artyści ze względu na koronawirusa w Polsce nie mogą koncertować, niektórzy więc robią to za pomocą social media. Justyna połączyła przyjemne z pożytecznym - w trakcie koncertu artystka prosiła o pomoc dla chorego 4-letniego Gabrysia, który urodził się w zespołem wad wrodzonych uniemożliwiających normalne funkcjonowanie.

Gabryś pomimo swojego wieku nie mówi, nie chodzi, porusza się na wózku tylko z pomocą osoby trzeciej, ma poważne trudności w komunikacji i wymaga stałej, całodobowej opieki i wsparcia przy najprostszych czynnościach takich, jak choćby jedzenie. Wiemy, że Gabryś w końcu nas zaskoczy, że wystartuje do normalnego życia. Lekarze mówią, że nic nie stoi na przeszkodzie by zaczął chodzić - pisze jego mama na stronie zbiórki. 

Justyna Steczkowska wspiera chorego chłopca podczas koncertu

Justyna Steczkowska podczas koncertu na Instagramie (wykonała swoje największe hity - m.in. "Wracam do domu", "Za karę", "Sanktuarium", "Daj mi chwilę") prosiła fanów o wsparcie finansowe zbiórki na rzecz chłopca. Zebrano już ponad 50 tysięcy złotych, ale brakuje jeszcze ponad 177 tys. Inicjatywy takie jak Justyny to świetna okazja, żeby uczynić coś dobrego bez wychodzenia z domu! 

Brawo!

 

Justyna Steczkowska zawiesiła koncerty, ale jest w stałym kontakcie z fanami na Instagramie!

Justyna Steczkowska zdradziła, jak ćwiczy

 

Więcej na temat Justyna Steczkowska
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11