Justyna Steczkowska wraz z rodziną odpoczywała na wakacjach w Grecji. Na jej Instagramie pojawiło się klika nagrań, na których możemy podziwiać boską figurę gwiazdy, ale nie tylko. Na jednym z nich Justyna, wraz z córką Heleną oraz siostrą Krystyną... sprzątają plażę na bezludnej, greckiej wyspie! Co na to internauci?

Reklama

Justyna Steczkowska sprząta plażę z córką Heleną

Justyna Steczkowska dała dobry przykład swoim fanom. Jak zaznacza na nagraniu, zawsze stara się sprzątać po innych, ale nigdy się tym nie chwaliła. Jednak w czasach, kiedy tonąca w plastiku i odpadach planeta naprawdę potrzebuje wsparcia i zadbania o nią, artystka postanowiła zachęcić innych do podobnych akcji. Na filmie widzimy, jak Justyna wraz z rodziną sprząta grecką plażę z butelek, korków, papierów... Fani są zachwyceni jej postawą!

Zmieniaj świat swoim przykładem nie opinią

Jestem w mega pozytywnym szoku! ❤️ Brawo brawo brawo! To piękne, że wykorzystuje Pani swoją popularność, żeby dawać dobry przykład!

Super postawa Pani Justyno i dobra lekcja dla wszystkich! Gdyby każdy z nas choć chwilę poświęcił swój czas na posprzątanie tego co jest choćby w zasięgu naszego wzroku i otoczenia, to matka natura byłaby wniebowzięta i odwdzięczyła by się nam z nawiązką - piszą fani gwiazdy.

Brawa dla gwiazdy!

Najbliższe plany Justyny Steczkowskiej

Po wakacjach Justyna Steczkowska wraca do koncertowania. W sierpniu rozpocznie trasę „Koncert Muzyki Filmowej na BIS” - zobaczymy ją m.in. w Płocku, Kaliszu czy Elblągu. Od października ruszy z innymi gwiazdami (m.in. Krzysztofem Cugowskim, Kasią Kowalską i Andrzejem Piasecznym) w trasę „2. Tribute to...”. Jesienią będzie promować swój album „Maria Magdalena” na koncertach m.in. w Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie czy Bydgoszczy. Z kolei już 26 lipca zaśpiewa podczas 2. edycji Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze. Transmisja już 26 lipca w TVP 2. Obok Justyny pojawią się m.in. Roksana Węgiel, Piotr Cugowski, Sławek Uniatowski, Ania Wyszkoni czy zespół Pectus.

Czekacie na koncerty Justyny Steczkowskiej?

Zobacz także

Justyna Steczkowska z synem.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama