Justyna Żak z chłopakiem Big Brother
Instagram
Newsy

Justyna i Paweł z "Big Brothera" rozstali się po programie?! Jest komentarz!

Justyna i Paweł z "Big Brothera" rozstali się po programie?! Jest komentarz!

Justyna Żak i Paweł Grigoruk w ubiegłym tygodniu zdecydowali się opuścić dom Wielkiego Brata. Po odejściu pary z „Big Brothera” niemal natychmiast pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku i rozstaniu. Była uczestniczka reality-show odniosła się do tych informacji. Tak szczerego wyznania nikt się nie spodziewał!

Pamiętacie Łukasza Wiewiórskiego z "Big Brothera"? Jest nie do poznania!

Justyna i Paweł z "Big Brothera" nie są już razem?

Informacje na temat rozstania jednej z najbardziej kontrowersyjnych par „Big Brothera” pojawiły się, kiedy obserwatorzy Justyny Żak na Instagramie zauważyli, że w opisie profilu dziewczyny nie ma już Pawła. To wzbudziło podejrzenia Internautów, którzy zaczęli pytać wprost, skąd taka zmiana!

A dlaczego nie masz już w opisie Pawła, a Paweł ciebie? - pytali fani Justyny. 

Justyna wyjaśniła fanom sytuację, publikując filmik w mediach społecznościowych, w którym wyznała, że kiedy była w Domu Wielkiego Brata, to jej chłopak zajmował się jej kontem:

Teraz kontem zajmuję się ja. I tyle. To jest cały sens tego zniknięcia. Dalej jesteśmy razem, kochamy się, nie ma w tym nic więcej. Nadal jestem z Pawłem i postrzegam to jako cud, bo bardzo wiele osób starało się o to, żeby było inaczej. Ale my nie takie rzeczy przetrwaliśmy. Przetrwamy i to - wyznała w nagraniu.

Jak teraz wygląda związek Justyny Żak z "Big Brothera"?

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania dotyczące jej związku z Pawłem, Justyna opublikowała obszerny wpis na Instagramie. Tak szczerych słów jeszcze nie było:

Moje wszystko. 💕
Od dawna mam poczucie, że jestem niesamowitą szczęściarą! Robię to co kocham, mam niesamowitych przyjaciół i rodzinę, mam Was i... Mam Jego! Jeśli ktoś nie zaznał jeszcze prawdziwej miłości pewnie nie zrozumie i uzna to za słodko pierdzącą paplaninę, ale seeerio kiedy ma się przy sobie odpowiednią osobę, osobę, która wyciąga z Ciebie wszystko co najlepsze, ktora zawsze jest za Tobą, która rozśmiesza Cię do łez, z którą nigdy nie kończą Ci się tematy do rozmów i pod koniec dnia od paplania i żartów boli Cię gardło, której otulające Cię ramiona koją każdy smutek to życie jest o tyle łatwiejsze. - napisała pod wspólnym zdjęciem.

Dodała też, że ich związek już wielokrotnie był wystawiony na próby, ale zawsze udaje im się przetrwać:

Mimo że odkąd jesteśmy razem przeszliśmy naprawdę wiele: padający biznes i problemy finansowe, problemy rodzinne, zerwane przyjaźnie to i tak czułam się najszczęśliwsza na świecie mogąc Go wspierać i mieć wsparcie od Niego. Życie bywa trudne. Bywa paskudne, ale mając u boku kogoś komu szczęście daje Twoje szczęście i nawzajem- Ty zaczynasz żyć po to aby dawać z siebie wszystko Tej osobie, świat staje się piękny, doceniasz każdy dzień i chwilę i choćby świat miałby skończyć się jutro to byłabym spokojna i pomyślała: ok, niech będzie i tak dostałam więcej niż kiedykolwiek mogłabym się spodziewać.

Sądzicie, że para będzie chciała wykorzystać popularność, jaką zdobyli dzięki reality-show?

Zobacz takżeMałgorzata Ohme i Filip Chajzer nie lubią się? "To jest kompletnie inna osoba niż ta, którą widzimy w telewizji!"

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje wszystko. 💕 Od dawna mam poczucie, że jestem niesamowitą szczęściarą! Robię to co kocham, mam niesamowitych przyjaciół i rodzinę, mam Was i... Mam Jego! Jeśli ktoś nie zaznał jeszcze prawdziwej miłości pewnie nie zrozumie i uzna to za słodko pierdzącą paplaninę, ale seeerio kiedy ma się przy sobie odpowiednią osobę, osobę, która wyciąga z Ciebie wszystko co najlepsze, ktora zawsze jest za Tobą, która rozśmiesza Cię do łez, z którą nigdy nie kończą Ci się tematy do rozmów i pod koniec dnia od paplania i żartów boli Cię gardło, której otulające Cię ramiona koją każdy smutek to życie jest o tyle łatwiejsze. Mimo że odkąd jesteśmy razem przeszliśmy naprawdę wiele: padający biznes i problemy finansowe, problemy rodzinne, zerwane przyjaźnie to i tak czułam się najszczęśliwsza na świecie mogąc Go wspierać i mieć wsparcie od Niego. Życie bywa trudne. Bywa paskudne, ale mając u boku kogoś komu szczęście daje Twoje szczęście i nawzajem- Ty zaczynasz żyć po to aby dawać z siebie wszystko Tej osobie, świat staje się piękny, doceniasz każdy dzień i chwilę i choćby świat miałby skończyć się jutro to byłabym spokojna i pomyślała: ok, niech będzie i tak dostałam więcej niż kiedykolwiek mogłabym się spodziewać. Kochani, szukajcie szczęścia, szukajcie bratniej duszy, ona na każdego czeka. Nie godzcie się na pół szczęście, nie tkwijcie w relacjach czy pracy tylko z poczucia komfortu i strachu przed nieznanym. Życie jest jedno, wyciśnijcie z niego ile możecie. Ja tak ogromnie cieszę się, że podjęłam kilka odważnych decyzji, które mnie doprowadziły do tego gdzie dziś jestem i co mam i aż czasem boję się, że się obudzę i okaże się, że to był tylko sen, bo mam poczucie, że to całe szczęście, które mnie spotkało nie może być prawdziwe! ❤️

Post udostępniony przez Justyna Żak (@juszes)

 

 

Justyna Żak zdecydowała się opuścić dom Wielkiego Brata

Justyna Żak Big Brother w okularach
Instagram

Zobacz także
Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym swetrze

Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi kolejną edycję Big Brothera? Znamy odpowiedź!

Małgorzata Ohme

Rezygnacja uczestników "Big Brothera" to porażka programu? Małgorzata Ohme odpowiada

 

Małgorzata Ohme
EastNews
TV-Show
Rezygnacja uczestników "Big Brothera" to porażka programu? Małgorzata Ohme odpowiada
Rezygnacja uczestników "Big Brothera" to porażka programu? Małgorzata Ohme odpowiada

Miał być hitem, ale wielu rozczarował. Nowy " Big Brother " nie wzbudza takich emocji jak przed latu, a część widzów nie kryje swojej frustracji w Internecie. Również kilkoro uczestników nie było zadowolonych z udziału w show. Bohaterowie samowolnie opuścili nawet Dom Wielkiego Brata!  Jest mi szkoda swojego czasu , który czuję, że tutaj marnuję - mówiła Marlena Klimczyk gdy odchodziła niespełna dwa tygodnie po starcie programu.  Czy rezygnacja uczestników to porażka programu? Małgorzata Ohme , która współprowadzi program z Agnieszką Woźniak-Starak nie jest tego pewna... Psycholożka rozmawiała z każdym z bohaterów show po odejściu. Jak tłumaczy ich decyzje? Zobaczcie, co Małgorzata Ohme powiedziała w rozmowie z Party.pl Zobacz także:  Jedna z uczestniczek "Big Brothera" złamała regulamin! Czy zniknie z programu?   

Agnieszka Woźniak-Starak w programie "Big Brother" na żywo
East News
TV-Show
Agnieszka Woźniak-Starak nie ogląda "Big Brothera" i zalicza wpadki na wizji? Dziennikarka komentuje zarzuty!
Agnieszka Woźniak-Starak nie ogląda "Big Brothera" i zalicza wpadki na wizji? Dziennikarka komentuje zarzuty!

Agnieszka Woźniak-Starak została oskarżona o to, że nie ogląda programu, który sama prowadzi. Chodzi oczywiście o " Big Brothera ". Jedna z gazet napisała, że gwiazda była nieprzygotowana do niedzielnego odcinka na żywo i ciągle się myliła, dlatego została wezwana na rozmowę do stacji TVN. Party.pl postanowiło zapytać gwiazdę, jak jest naprawdę! Nie uwierzycie, ile odcinków reality show ominęła Agnieszka Woźniak-Starak. Prowadząca show przyznała również, jakie kroki podejmie wobec osób, które zarzucają jej nieprzygotowanie do pracy! Takiej odpowiedzi się nie spodziewacie. Koniecznie obejrzyjcie wideo! Zobacz także :  Agnieszka Woźniak-Starak spędziła 5 godzin u fryzjera! Efekt? Będziecie w szoku..

Ile osób oglądało pierwszy odcinek nowej edycji programu "Big Brother"?
ONS
TV-Show
Jedna z uczestniczek "Big Brothera" złamała regulamin! Czy zniknie z programu?
Jedna z uczestniczek "Big Brothera" złamała regulamin! Czy zniknie z programu?

17 marca ruszyła najnowsza edycja "Big Brothera". Niestety, od tamtej chwili z programu musiały odejść już 3 osoby: Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel oraz Daniel Barłóg. W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani są Łukasz i Tomasz. Teraz jednak okazuje się, że grono osób zagrożonych powiększyło się o jeszcze jedną osobę, która złamała regulamin "Big Brothera"! Kto złamał zasady programu i został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? Uczestniczka show złamała regulamin Okazuje się, że to Justyna Żak złamała regulamin "Big Brothera". Co zrobiła? Okazuje się, Justyna razem z Marleną rozmawiały o finale programu i typowały, kto mógłby się w nim znaleźć. Dalszej części rozmowy dziewczyn widzowie jednak nie usłyszeli, ponieważ Justyna zakryła mikroport. Zachowanie Justyny nie ukmnęło uwadze Wielkiego Brata. Uwaga mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Dzisiaj Justyna poważnie naruszyła regulamin. Jutro Wielki Brat podejmie decyzję, czy Justyna, czy cała grupa poniesie konsekwencje- oznajmił uczestnikom Wielki Brat.  Jak już wiemy, Wielki Brat zdecydował, że za naruszenie regulaminu Justyna Żak została nimonowana do opuszczenia programu. Teraz to widzowie zdecydują, czy program opuści Łukasz, Tomasz czy właśnie Justyna.  Sama Justyna nie ukrywała zaskoczenia decyzją Wielkiego Brata i tłumaczyła, że źle zrozumiała regulamin, który według  jest napisany w niejasny sposób. Pozostali uczestnicy nie zgodzili się z jej opinią. Myślicie, że Justyna pożegna się z programem w najbliższą niedzielę? Justyna Żak złamała regulamin w domu Wielkiego Brata. Justyna została nominowana do opuszczenia programu. Zobacz także:  Jeden z uczestników "Big Brothera" wystąpił w reklamie z...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik