Hailey Bieber i Justin Bieber
East News

Justin Bieber zmaga się z poważną chorobą! Wokalista zdradził, co mu dolega

Hailey Bieber i Justin Bieber
East News

Justin Bieber przekazał swoim fanom niepokojącą wiadomość. Okazuje się, że uwielbiany przez miliony fanów muzyk walczy z poważną chorobą! Justin Bieber opublikował w sieci wpis, w którym zdradził, na co choruje i zapowiedział, że już wkrótce ujawni więcej szczegółów dotyczących jego problemów ze zdrowiem. Okazuje się bowiem, że niedługo na YouTube.com pojawi się dokument, w którym Justin Bieber opowie o swojej długiej walce z chorobą. Co zdiagnozowali u niego lekarze? 

Justin Bieber walczy z boreliozą

Justin Bieber opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym po raz pierwszy przyznał, że lekarze wykryli u niego boreliozę i chroniczną mononukleozą. Muzyk przypomniał, że jakiś czas temu w sieci pojawiło się sporo ostrych komentarzy, w których internauci krytykowali jego wygląd i pisali wprost, że wygląda jakby brał narkotyki.

(...) Nie zdawali sobie sprawy, że niedawno zdiagnozowano u mnie boreliozę - skomentował wokalista. 

Jak donosi TMZ.COM, Justin opowie o swojej chorobie w specjalnym dokumencie. Zdradzi w nim m.in. jak wiele miesięcy cierpiał, a lekarze nie byli w stanie zdiagnozować przyczyn jego złego samopoczucia czy fatalnej kondycji skóry. Okazuje się, że specjalistom dopiero pod koniec ubiegłego roku udało się ustalić, na co choruje Justin Bieber. Dziś dzięki leczeniu młody wokalista czuje się już lepiej, a o swojej walce o zdrowie opowie w specjalnym dokumencie, który już wkrótce zostanie opublikowany w sieci. 

Przypominamy, że z boreliozą zmagały się również m.in. Barbara Kurdej-Szatan i Kasia Kowalska. 

Zobacz także: "Myślałam, że nic mnie nie złamie" Kasia Kowalska zmaga się z chorobą! Co podejrzewają lekarze?

Justin Bieber walczy z poważną chorobą

Wokalista przyznał, że lekarze bardzo długo nie wiedzieli, co mu dolega

Justin Bieber przytula się do drzewa
Instagram

 

Więcej na temat Justin Bieber
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56