Party Stories
Justin Bieber perfumy The Key
Newsy

Fanki szaleją! Jest już nowa reklama perfum Justina Biebera [WIDEO]

Zapach dla... kobiet. Odniesie sukces?

Justin Bieber doskonale zna się na robieniu interesów. Dowodem na to są chociażby perfumy sygnowane nazwiskiem wokalisty. Do tej pory Kanadyjczyk wypuścił na rynek dwa zapachy: Somdeday i Girlfriend, które zostały w ciągu kilku dni wykupione przez jego fanki.

Tego lata Justin wypuszcza swój trzeci zapach dla kobiet. W sieci pojawiła się już reklama nowych perfum o nazwie The Key. W spocie piosenkarz zachęca fanki do "odblokowania swoich marzeń".

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justin Bieber znowu ma kłopoty
ONS
Newsy
Justin Bieber już tak nie wygląda! Muzyk drastycznie zmienił fryzurę
Jak teraz się prezentuje?

Wow! Ta zmiana robi wrażenie. Do tej pory Justin Bieber aż tak bardzo nie eksperymentował ze swoim wyglądem... Od początku kariery trzymał się jednego stylu, aż tu nagle wielkie zaskoczenie. Podczas krótkiego występu na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku zaprezentował swoją metamorfozę i spod czapki światło dzienne ujrzały włosy w kolorze platynowego blondu. Wokalista już jakiś czas temu rozjaśnił włosy , ale teraz poszedł na całość. To jednak nie wszystko. Oprócz tego Justin wygolił sobie głowę z prawej strony, a charakterystyczna grzywka jest dłuższa niż zazwyczaj. Fanki oczywiście są zachwycone. Justin ma teraz okazję przyzwyczajać wszystkich do nowego wyglądu, bo promuje swój nowy singiel "What Do You Mean?". Jak Wam się podoba? Zobacz:  Fanki Biebera załamane. Przefarbował się na blond w stylu Miley  

Nowa fryzura Justina Biebera
Fleszstyle
Justin Bieber już tak nie wygląda! Muzyk zmienił fryzurę. I to jak!

Wow! Ta zmiana robi wrażenie. Do tej pory Justin Bieber aż tak bardzo nie eksperymentował ze swoją fryzurą. Od początku kariery trzymał się jednego stylu, aż tu nagle wielkie zaskoczenie. Podczas krótkiego występu na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku zaprezentował swoją metamorfozę i spod czapki światło dzienne ujrzały włosy w kolorze platynowego blondu. Wokalista już jakiś czas temu rozjaśnił włosy , ale teraz poszedł na całość. To jednak nie wszystko. Oprócz tego Justin wygolił sobie głowę z prawej strony, a charakterystyczna grzywka jest dłuższa niż zazwyczaj. Fanki oczywiście są zachwycone. Justin ma teraz okazję przyzwyczajać wszystkich do nowego wyglądu, bo promuje swój nowy singiel "What Do You Mean?". Jak Wam się podoba?   Zobacz: Fanki Biebera załamane. Przefarbował się na blond w stylu Miley           Teledysk Justina Biebera „What do you mean" obejrzano na youtube już ponad 30 milionów razy. Podoba wam się?    

Nowa fryzura Justina Biebera
ONS
Newsy
Fanki Biebera załamane. Przefarbował się na blond w stylu Miley
Wygląda dziwacznie

Justin Bieber od dłuższego czasu zajmuje media już nie swoimi przebojami i sukcesami muzycznymi, a dziwacznym czy wręcz skandalicznym zachowaniem. Wiele wskazuje na to, że sława i pieniądze przewróciły młodemu wokaliście w głowie, a skandal to teraz jego drugie imię. Przypomnijmy: Szok! Justin Bieber i Orlando Bloom pobili się. Wyciekło wideo ze zdarzenia Teraz Justin jest znów na językach, ale z nieco bardziej kobiecych powodów. Dlaczego kobiecych? Wszyscy bowiem komentują jego nową fryzurę. Bieber pochwalił się zdjęciem, na którym prezentuje nową blond czuprynę w stylu Miley Cyrus. Fanki nie są zachwycone taką metamorfozą swojego idola i nie ma się co dziwić - w rozjaśnionych włosach gwiazdor nie wygląda najlepiej. Może to po prostu jego kolejne szaleństwo? Wszak nuda jest najgorszym doradcą. A wam jak się podoba Justin w wersji blond? Zobacz: Krupa parodiuje Biebera w programie Młynarskiej. Bardzo wczuła się w rolę Justin kilka miesięcy temu: Justin Bieber bez koszulki w Cannes:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner