Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
1/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Od kilku dni świat żyje informacją, jakoby Justin Bieber i Hailey Baldwin byli już po ślubie. Choć para nie potwierdziła tych doniesień, zrobił to za nią słynny wujek Hailey - Alec Baldwin! Jakoby tego było mało, zakochani właśnie trafili do Londynu, więc można przypuszczać, że ruszyli w podróż poślubną. Tam, na tyłach pałacu Buckingham Justin Bieber zrobił coś wyjątkowego dla swojej ukochanej. Przeczytajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii i zobaczcie wyjątkowe zdjęcia. Tylko ostrzegamy - przygotujcie chusteczki! 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli sekretny ślub?!

2/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Justin Bieber został przyłapany z gitarą w publicznym miejscu - muzyk dał wyjątkowy koncert dla swojej ukochanej. Czyż to nie wspaniały dowód jego uczuć? Hailey była zachwycona, gapie również i wcale się nie dziwimy!

Zobacz: Z ŻYCIA GWIAZD Czarne chmury nad związkiem Justina Biebera i Hailey Baldwin! Czy to koniec miłości? 

3/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Wokół śpiewającego i grającego Justina zebrał się spory tłumek. Z pewnością dla przypadkowych przechodniów musiało to być niezłe wydarzenie, szczególnie jeśli wśród nich znaleźli się fani wokalisty. Oczywiście to nagrano i... można się wzruszyć!

Zobacz: STYL ŻYCIA Justin Bieber zainwestował pieniądze w nową nieruchomość!

 

4/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Teraz chyba każdy, kto wątpił w szczerość i prawdziwość uczuć Biebera, nie ma już żadnych wątpliwości? Tak może zachowywać się tylko zakochany mężczyzna. 

Zobacz: O TYM JEST GŁOŚNO Znamy przyczyny rozstania Justina Bieber i Seleny Gomez!

5/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Myślicie, że Justin i Hailey faktycznie są już po ślubie?

Zobacz: O TYM JEST GŁOŚNO Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli sekretny ślub?!

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin