ONS
Newsy

Jude Law na lotnisku

Zadowolony Jude Law wraca podróży. Czyżby przytył?
Jude Law został przyłapany na lotnisku Heathrow w Londynie w bardzo dobrym nastroju. Nie ukrywał się zbytnio przed paparazzi. Macie wrażenie, że Jude przytył parę kilogramów? Naszym zdaniem wygląda teraz lepiej!
ONS
Newsy
Sienna Miller i Jude Law. Znów zerwali
To jednak nie była wielka miłość?

Mówiono, że uczucie jakie łączy Sienny Miller i Jude Lawa to prawdziwa miłość. Para, która wróciła do siebie prawie 1,5 roku temu po 3 latach rozłąki, po raz drugi podjęła decyzję o rozstaniu. Sienna i Jude przez te 15 miesięcy często udzielała wywiadów w których mówili o ogromnej miłości i zrozumieniu jakim siebie darzą. Opowiadali także o przemianie i wybaczeniu jakie miało nastąpić w ich związku. Okazało się, że jednak nic z tego nie będzie! Rzecznik Lawa potwierdził magazynowi "People", że ostatecznie ze sobą zerwali.   - Mogę potwierdzić, że Jude Law i Sienna Miller nie są już w związku - oznajmił.  - Oboje podjęli tę decyzję i zamierzają pozostać przyjaciółmi. Po prostu zrozumieli, że ich związek zakończył się i wypalił - mówi znajomy byłej pary.  Myślicie, że jeszcze się zejdą? A może odgrzewane kotlety nigdy nie smakują już tak samo?

ONS
Newsy
Sienna Miller zostanie mamą
Ale do ołtarza się nie spieszy

Trwa wielki boom na dzieci w świecie gwiazd i celebrytów. Dopiero co na świat przyszła pierwsza pociecha Beyoncé i Jaya-Z, a media na Wyspach Brytyjskich żyją już informacją, że Sienna Miller również spodziewa się dziecka. Ojcem przyszłego potomka aktorki jest jej partner, 25-letni aktor Tom Sturridge. Para, pzynajmniej jak na razie, nie planuje ślubu. Bliscy Sienny nie mają jednak z tym żadnego problemu. Dla nich najważniejsze jest, że aktorka ułożyła sobie życie bez Jude'a Lawa, który wielokrotnie krzywdził Miller. Sienna i Law byli parą od 2004 roku. Wówczas też się zaręczyli. Do ślubu jednak nie doszło, gdyż wyszło na jaw, iż Jude jest niewiernym seksoholikiem. Czarę groczy przelało przyłapanie go na baraszkowaniu z nianią jego dzieci. Pomimo bolesnego rozstania, Siennę i Jude'a widywano jeszcze później razem. W końcu aktorka poszła jednak po rozum do głowy i wysłuchała opinii osób, które odradzały jej tę toksyczną znajomość. Dziecko Sienny oraz Toma przyjdzie na świat latem. Serdecznie gratulujemy. ac

net
Newsy
Jude Law i Ewan McGregor w gejowskiej sesji
Tak aktorzy walczą przeciw homofobii

Jude Law i Ewan McGregor to chyba jedni z najpopularniejszych przyjaciół-aktorów Hollywood. Panowie od lat kumplują się do tego stopnia, że zgodzili się wziąć udział we wspólnej sesji zdjęciowej pozując... w łóżku. Sesję wykonał Lorenzo Agiusa, który od lat zajmuje się portretowaniem największych światowych gwiazd. Tym samym aktorzy udowadniają, że przyjaźń między mężczyznami jak najbardziej istnieje i ma się dobrze. Swoimi zdjęciami Jude i Ewan przy okazji wzywają do tolerancji dla par homoseksualnych . Na pytanie czy oni sami doświadczyli chociaż jednorazowych przygód seksualnych z mężczyznami, odpowiadają zgodnie, że nie.     

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner