ONS
Newsy

Józefowicz zamęcza swoich tancerzy

Mają z nim trudne przejścia
Trwają przygotowania do oficjalnej premiery musicalu "Polita", który nadzoruje Janusz Józefowicz. Wydarzenie będzie z pewnością spektakularne, ale prace nad nim są niezwykle trudne. W trakcie festiwalu "Camerimage" w Bydgoszczy odbyły się przedpremierowe pokazy musicalu o Poli Negri. Nie wypadły one po myśli Józefowicza.

- Było jedno potknięcie, mały szczegół. Chodziło o taniec Nataszy Urbańskiej z grupą tancerzy. Ale nikt, kto nie znał choreografii, w życiu by się nie zorientował! Józek się wściekł. Po przedstawieniu kazał nam powtarzać cały spektakl trzy razy. Mimo że każdego dnia próby i tak trwały po czternaście godzin! - donosi "Faktowi" osoba związana z przedstawieniem.

Nigdy wcześniej aż tak Józefowicz nie zamęczał swoich współpracowników. Czyżby ciśnienie związane z tym musicalem zaczynało go przerastać?

(ac)
Newsy
Sesja z wilkiem to pomysł Józefowicza!
"Będzie więcej takich rekwizytów". Zapowiada się coraz ciekawiej!

Niedawno o Nataszy Urbańskiej zrobiło się głośno, i to nie za sprawą "Tańca z gwiazdami", a musicalu opowiadającym o Poli Negri. Żona Janusza Józefowicza pozowała do zdjęć na wypchanym wilku, co wzbudziło niesmak wśród wielu obrońców praw zwierząt, na czele z Michałem Pirógiem . Okazuje się, że pomył na szeroko komentowaną sesję był autorstwa Janusza. Józefowicz uznał, że Poli Negri miała w zwyczaju pozować do zdjęć ze zwierzętami. Stąd pomysł, by podobnie do sprawy podeszła Natasza. - Pola Negri tak się fotografowała. Taka była konwencja i w ten sposób chcieliśmy nawiązać do nowej roli Nataszy - czytamy w wywiadzie Janusza z magazynem "Flesz". Co ciekawe, Józefowicz zapewnia, że czekają na nas kolejne podobne kontrowersje: - W naszym musicalu będzie więcej takich rekwizytów . Nie możemy się doczekać! habibi  

ONS
Newsy
Józefowicz i Urbańska wyjechali z Polski
Gdzie spędzają wakacje?

Przez ostatnie kilka miesięcy Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z pewnością nie narzekali na brak pracy. Udział w "Tańcu z gwiazdami" oraz przygotowywania do musicalu "Polita" były wyczerpujące dla pary artystów. Józefowicz nigdy nie faworyzował swojej żony, która wiele razy podkreślała, że wciąż musi się bardzo starać o uznanie Janusza. Okazuje się jednak, że Józefowicz postanowił wynagrodzić Urbańskiej ciężką pracę i wiele godzin ciężkich prób. Jak donosi "Fakt" choregograf zabrał swoją piękną żonę i córeczkę, Kalinkę na Dominikanę. - Chcieli mieć czas tylko dla siebie . Gdzieś, gdzie nikt ich nie rozpozna i będą mogli po prostu leniuchować-  zdradził w rozmowie z tabloidem znajomy pary. Miejmy nadzieję, że Józefowicz i Urbańska będą mogli zapomnieć o pracy i wreszcie znajdą chwilę dla siebie.    kb

Pary z różnicą wieku w związku - Natasza Urbańska w czerwony, garniturze i Janusz Józefowicz
East News
Newsy
Z okazji 60. urodzin Janusz Józefowicz zabrał żonę i córkę na wakacje. Jak dziś wygląda Kalinka? Zobacz!
Z okazji 60. urodzin Janusz Józefowicz zabrał żonę i córkę na wakacje. Jak dziś wygląda Kalinka? Zobacz!

Janusz Józefowicz, reżyser musicali, 3 lipca obchodził okrągłe urodziny. Z okazji swojej 60-ki zaprosił swoją żonę Nataszę Urbańską i ich 11-letnią córkę Kalinkę na długie słoneczne wakacje. Cała trójka najpierw pojechała razem do Austrii, potem do Gruzji, a na koniec do włoskiej Toskanii. A to jeszcze nie koniec, bo w sierpniu odwiedzą kolejny kraj – Hiszpanię. Jak się jednak okazuje ten wyjazd to nie tylko wypoczynek i zwiedzanie. Janusz i Natasza postanowili bowiem połączyć urlop z pracą. Córka Urbańskiej i Józefowicza zagra w filmie?! Podczas wakacji zaplanowali spotkania z kilkoma zagranicznymi aktorami, spośród których wybiorą odtwórców ról Ernsta Lubitscha, Rudolfa Valentino i księcia Serge Mdivani do filmowej wersji musicalu „Polita”. Janusz Józefowicz pragnie, by jego musical filmowy był produkcją międzynarodową na najwyższym poziomie. Oczywiście główną rolę Poli Negri zagra w nim jego piękna żona! Czy dla Kalinki znajdzie się miejsce w tej produkcji? Jeszcze nie wiadomo. W wywiadach para zdradza, że ich ukochana jedenastolatka pięknie tańczy i śpiewa. Ale rodzice nie chcą na nią naciskać. Pragną, by dziewczynka sama znalazła swoją drogę. Niekoniecznie nawet artystyczną. Ma jeszcze na to wszystko czas. Dopiero wchodzi w czas nastoletnich szaleństw. A kiedy zobaczymy na ekranach filmową wersję musicalu "Polita"? Zdjęcia próbne ruszają na początku lipca. Produkcja powinna pojawić się na ekranach kin dopiero w 2020 roku. Trzymamy kciuki!   Natasza Urbańska na wakacjach. Natasza Urbańska, Kalinka Józefowicz i Janusz Józefowicz na wakacjach.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner