Janusz Józefowicz razem z żoną, Nataszą Urbańską, brylowali na tegorocznym festiwalu w Międzyzdrojach. Wystawiono tam bowiem po raz pierwszy musical „Metro”, a w role głównych bohaterów wcielili się właśnie Janusz i Natasza.

WIDEO

player placeholder

Józefowicz został także uhonorowany miejscem na promenadzie, gdzie mógł uwiecznić odcisk swojej dłoni obok innych wspaniałych gwiazd. Jak widzimy na zdjęciach, żona z ochotą mu w tym pomogła.