Józef z "Rolnik szuka żony"
Facebook "Rolnik szuka żony"
Newsy

Józef z "Rolnik szuka żony" podpadł widzom: "Nietrafiona rozmowa. Pogrążył kobietę." 

Józef z "Rolnik szuka żony" podpadł widzom: "Nietrafiona rozmowa. Pogrążył kobietę." 

Wreszcie ruszyła długo wyczekiwana 7. edycja "Rolnik szuka żony". Swojej drugiej połówki w tej edycji szukają: Magdalena, Maciej, Paweł, Dawid i Józef. Ten ostatni nieco podpadł internautom. Co wydarzyło się u najstarszego uczestnika tej edycji - Józefa podczas czytania listów od kandydatek? 

Zobacz także: Maciej z "Rolnik szuka żony" zakochał się już w pierwszym odcinku! Czegoś takiego jeszcze nie było

"Rolnik szuka żony": Produkcja o kandydatach Kamili: "Zachowali się nie w porządku". Wyjaśnili sytuację z muchą!

Czy 68-letni Józef znajdzie miłość w "Rolnik szuka żony 7"?

Uczestnicy 7. edycji "Rolnik szuka żony" już nie mogli doczekać się momentu, w którym będą mogli przeczytać listy od kobiet i mężczyzn, którzy chcą starać się o ich względy na antenie TVP. 68-letni Józef ze wsi Tarzymiechy Trzecie już od pierwszej chwili nie miał wątpliwości, że wśród zgłoszeń znajdzie wymarzoną dla siebie kobietę. 

W rozmowie z Martą Manowską od razu określił, że szuka kobiety do życia, a nie tylko do łóżka. Jednocześnie dodał, że "kochać się lubi, ale to przecież nie wszystko". Józef odrzucił sporo kandydatek. Jedna z nich była od niego starsza, jednak on szuka kobiety młodszej co najmniej z 10 lat. Innym razem kandydatkę skreślił fakt, ze dołączyła zdjęcie w słonecznych okularach przez co nie można było dostrzec jej oczu. Inna paliła papierosy. 

Było również zgłoszenie, po którym Józef zdecydował się zadzwonić do autorki listu. 

- Czemu taka smutna jesteś? Zapracowana? - spytał patrząc na zdjęcie
- Na weselu wtedy byłam
- Skacowana? 
- Nie. Jak się nie podobam no to trudno...
- No nie, dziękuję

Na niezbyt udaną rozmowę zwróciła również uwagę Marta Manowska:

Możesz być milszy?

Wybredność Józefa skomentowali również internauci: 

- Nietrafiona rozmowa. Pogrążył kobietę. Nikt nie chce się bawić w pocieszyciela bo sam chce być pocieszony
- Taki nie za miły ten Pan 🤣
- Rozwalił mnie tym tekstem 🤣 Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a Pan się pogrążył. Nie dla niego taka kandydatka, za głupi i za płytki byłby dla tej Pani. Powinna się cieszyć, że nie została wybrana i skompromitował 

Wielu internautów porównuje Józefa z Waldemarem z 6. edycji, który ostatecznie nie wybrał nikogo i zrezygnował z udziału z programu.

Jednak warto zauważyć, że Józef od początku określił, jakie ma wymagania względem swojej wymarzonej kobiety. Wśród komentujących znalazło się również wiele osób, które podkreśliły, że nie powinno się oceniać kandydatów już po pierwszym odcinku i dobrze, że rolnik wie czego chce: 

- Po 1 odcinku poprzedniej edycji większość narzekała na Jakuba. A potem okazał się najprzyzwoitszy ze wszystkich. A,że chłop ma swoje lata to ma i wymagania. Jeszcze się okaże, że będzie jednym z ulubieńców widzów.
- Bardzo dobrze, przynajmniej ma jakieś wymagania...
- Józek skradł dzisiejszy odcinek 🔥

Jak myślicie, jak dalej potoczą się losy Józefa w nowej edycji "Rolnik szuka żony"? Już za tydzień poznamy wybory wszystkich kandydatów! 

Zobacz także: Padł rekord w "Rolnik szuka żony"! To Magdalena dostała najwięcej listów. Miała męża, który ją zdradzał

Czy 68-letni Józef znajdzie miłość w "Rolnik szuka żony"? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Już w najbliższą niedzielę poznamy wybory wszystkich kandydatów. 

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Zobacz także
Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Małgosia Borysewicz w "Rolnik szuka żony" zdradziła imię córki! Jest teraz bardzo popularne

Jakub z Rolnik szuka żony

Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał w sieci nowe zdjęcia. Widać, że znów jest szczęśliwy! 

 

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
"Rolnik szuka żony": Józef tęskni za jedną z kandydatek, a Magda opowiada o randce! Gorący zwiastun nowego odcinka! 
Co wydarzy się w nowym odcinku "Rolnik szuka żony"? Jest zwiastun!

W sieci pojawił się gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Co wydarzy się w kolejnej odsłonie programu? Paweł odwiedzi Martę, a Maciej znów spotka się z Iloną, ale co z pozostałymi uczestnikami siódmej edycji hitu Telewizyjnej Jedynki? Musicie zobaczyć zapowiedź nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! "Rolnik szuka żony": Józef żałuje, że nie walczył o jedną ze swoich kandydatek! W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" rolnicy i rolniczka podjęli decyzję z kim chcą spróbować stworzyć związek. Jak już wiemy, Magdalena nie wybrała żadnego z kandydatów, a do domów wróciły również kandydatki Józefa i Dawida. Na związki zdecydowali się Paweł i Maciej- Paweł zdecydował, że kontynuuje znajomość z Martą, a Maciej wybrał Ilonę. W kolejnej odsłonie programu rolników czekają rewizyty. Na Facebooku pojawił się zwiastun z którego wynika, że kamery odwiedzą wszystkich rolników i rolniczkę z siódmej edycji! Nie mogę zapomnieć o Apolonii- wyznał Józef.  A co słychać u Magdaleny? Wygląda na to, że rolniczka znalazła swoje szczęście! Magda zdradziła, że ktoś zaprosił ją na randkę! "Jutro kawa?" A ja ok!- relacjonowała rolniczka.  Zobaczcie gorący zwiastun "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" 6 pokazała nowe zdjęcie z sesji ślubnej! Fani dopatrzyli się zaskakującego szczegółu! Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Czy Magdalena znajdzie swoją drugą połówkę?  

Rolnik szuka żony 7 - uczestnicy
Newsy
Internauci znaleźli idealnego kandydata dla wymagającej Joanny z "Rolnik szuka żony"! Znacie go z poprzednich edycji
Internauci znaleźli idealnego kandydata dla wymagającej Joanny z "Rolnik szuka żony"! Znacie go z poprzednich edycji

Pojawiają się pierwsze kontrowersje związane z siódmą edycją " Rolnik szuka żony ". W wielkanocną niedzielę poznaliśmy 9 kandydatów, do których do 29 maja można wysyłać listy. Internauci szczególną uwagę zwrócili na wymagania Joanny. Według nich, progi, które postawiła kandydatom na przyszłego męża są zbyt surowe i nierealne. Widzowie nie szczędzili krytycznych komentarzy, czy słusznie? Dodatkowo przypomnieli sobie historię jednego z rolników z poprzednich edycji i uważają, że mogłaby z nich być całkiem udana para. Domyślacie się o kogo chodzi?  Zobacz także:  Oto kandydaci do 7. edycji "Rolnik szuka żony". Do kogo można wysyłać listy? Joanna z "Rolnik szuka żony 7" jest zbyt wymagająca?  Joanna jest uczestniczką 7. edycji "Rolnik szuka żony". Ma 39 lat, 165 cm wzrostu, niebieskie oczy i blond włosy. Z wykształcenia jest ekonomistką i prowadzi gospodarstwo, na którym zajmuje się hodowlą drobiu. Zatrudnia pracowników, a sama zajmuje się stroną ekonomiczną działalności.  Już na początku zaznaczyła, że w przyszłości chciałaby założyć rodzinę, mieć męża oraz dzieci. Przedstawiła bardzo sprecyzowane wymagania odnośnie przyszłego partnera. Zaznaczyła, że powinien być osobą, na której można polegać. Dodatkowo musi być szczery, uczciwy, mieć silny charakter, ponieważ ona również jest zdecydowana. Joanna chciałaby, żeby jej mężczyzna był wysoki mniej więcej od 180-190 cm wzrostu. Powinien być w wieku od 35 do 44 lat, najlepiej brunet. Joanna chciałaby, żeby nie posiadał dzieci z poprzednich związków czyli miał tzw. czystą kartę.  - Wysoki brunet, w garniturze, zdecydowany oraz kawaler z czystą kartą. Szczerze to będzie ciężko o takich kandydatów. Halo, tu ziemia. - Ta pani ma zbyt...

Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy
Wpadka Józefa w drugim odcinku "Rolnik szuka żony" 7! "Nie wiem skąd to pytanie"!
Wpadka Józefa w drugim odcinku "Rolnik szuka żony" 7! "Nie wiem skąd to pytanie"!

Już na starcie 7. edycji " Rolnik szuka żony"  Józef nieco podpadł internautom. Odrzucił sporo kandydatek, zaliczył też niezbyt udaną rozmowę telefoniczną. Ale również w drugim odcinku 66-latkowi z miejscowości Tarzymiechy Trzecie nie wszystko poszło tak, jak trzeba. Podczas randki z jedną z kandydatek zaliczył wpadkę. Jak to wyglądało? Zobacz także:  W "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali już kandydatów! Kto podbił ich serca? Zobaczcie wideo Wpadka Józefa w "Rolnik szuka żony" Pan Józef pokazał się jako wybredny uczestnik show. Okazuje się jednak, że jest również bardzo uczuciowy. Na początku odcinka wyznał, że w związku z udziałem w programie rodzina się go "wyrzekła, odwróciła się". Mama mówiła: "jak możesz, tyle wstydu". Zaraz się rozpłaczę - zwierzał się prowadzącej, Marcie Manowskiej. Jego spotkania z kandydatkami wypadły różnie. Jedne panie - jak Marysia, która mu śpiewała, czy Grażyna, którą złapał za rękę - spodobały mu się bardziej. Inne - jak Basia - chyba jednak nie przypadły mu do gustu. Zaliczył też wpadkę, podczas spotkania z Janiną - Pamiętasz naszą rozmowę telefoniczną? - zapytał rolnik. Pani wyglądała jednak na mocno zaskoczoną. - Ja z nim nie rozmawiałam, nie wiem skąd było to pytanie - mówiła potem. Jak się okazało, rolnik pomylił się. Rozmawiał z Ewą, 54-latką ze Skierniewic. Nazwał ją potem nawet "szaloną Ewą". - Czuję iskrzenie, dobrą energię - mówiła. Obiecała, że zrobi mu ciasto, jakie będzie chciał.  Na koniec stwierdził, że zaprosi cztery panie, a dwóm podziękuje, bo nie czuje bliskości. Myślicie, że będzie wśród nich Ewa?...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner