Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Johnny Depp urządził urodziny za 50 tyś. dolarów

Jego syn Jack właśnie skończył 10 lat

Johnny Depp słynie z tego, że lubi dawać oryginalne prezenty. Aktor na przykład w 2004 roku kupił za 2 miliony funtów wyspę na Bahamach (ma ona 1,5 kilometra długości i 6 piastycznych plaż) i podarował ją swojej ukochanej piosenkarce Vanessie Paradis.

W tym roku syn Johnny'ego i Vanessy Jack kończył 10 lat. Dlatego też jego tata postanowił urządzić wielkie przyjęcie urodzinowe na 500 osób.

W trakcie imprezy goście bawili się głównie przy muzyce na żywo. Kto zagrał koncert na urodzinach 10-latka, które Depp zorganizował w Los Angeles? Marylin Manson i Aerosmith!

Co najbardziej zdziwiło gości to fakt, że Vanessa Paradis nie została zaproszona na przyjęcie.

Chyba nie potrzeba już więcej wyjaśnień w zagadce, czy Johnny i Vanessa rozstali się już na dobre.


wk
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowy image Vanessy Paradis
ONS
Newsy
Metamorfoza Vanessy Paradis. Ścięła włosy i przypakowała na siłowni
Wygląda lepiej?

Związek Vanessy Paradis i Johnny''ego Deppa uchodził za jeden z najbardziej udanych w show biznesie. Po trzynastu wspólnych latach para nieoczekiwanie ogłosiła swoje rozstanie. Jak donoszą amerykańskie media, Vanessa ponoć miała już dosyć imprezowego stylu życia swojego partnera, który od jakiego czasu wolał spotkać się ze znajomymi niż spędzać wieczór w rodzinnym gronie. Zobacz: Vanessa Paradis i Johny Depp nie są już razem Johnny Depp zaczął spotykać się z młodzą od siebie kochanką, Vanessa skupiła się na swojej karierze. Jednym z elementów promocji był niedawny duet wokalistki z Benjaminem Biolay''em. Ku zaskoczeniu wszystkich Paradis zaprezentowała swój nowy wizerunek - skróciła swoje piękne długie włosy i mocno je zakręciła. Nie sposób też nie zwrócić uwagi na figurę gwiazdy - w ostatnim czasie chyba sporo ćwiczyła, bo jej sylwetka jest bardzo umięśniona . Zmiana na lepsze? Metamorfoza Jessie J:

ONS
Newsy
To koniec! Johnny Depp i Vanessa rozstali się
Kawaler do wzięcia

Johnny Depp i Vanessa Paradis rozstali się po trzynastu wspólnie spędzonych latach. Jak donoszą zagraniczne media, w związku aktorskiej pary już kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze problemy z którymi najwyraźniej sobie nie poradzili. Według informacji tygodnika "People" Depp i Paradis przestali walczyć o swoją miłość. Vanessa ponoć miała już dosyć imprezowego stylu życia swojego partnera, który od jakiego czasu wolał spotkać się ze znajomymi niż spędzać wieczór w rodzinnym gronie. - Coraz rzadziej bywali w tym samym mieście. Mało czasu spędzali w swoim domu we Francji. Johnny coraz częściej przesiadywał w Los Angeles. Na czerwonym dywanie nie towarzyszyli sobie już od przeszło roku. Ten związek już nie istnieje . Już się rozstali - zdradził informator tygodnika. Aktorska para wciąż nie skomentowała doniesień o rozstaniu, jednak ich znajomi są już pewni, to koniec!                                                                              

Zdjęcia pobitej Amber Heard
Eastnews
Newsy
Vanessa Paradis broni Deppa! "Nigdy nie podniósł na mnie ręki. Te zarzuty są oburzające"
Aktor jednak nie pobił swojej żony?

Johnny Depp został oskarżony przez swoją żonę Amber Heard o pobicie. Piękna aktorka złożyła już pozew o rozwód, a nawet wywalczyła w sądzie zakaz zbliżania się aktora do niej na odległość mniejszą niż 100 metrów. Sam aktor nie skomentował całej sprawy, tylko jego rzecznik wydał oświadczenie, w którym napisał: Z uwagi na krótkotrwałość małżeństwa oraz śmierć matki, Johnny nie będzie komentował żadnych oburzających i fałszywych doniesień na temat jego prywatnego życia. Ma jedynie nadzieję na szybkie sfinalizowanie rozwodu. Teraz w dyskusję włączyła się była partnera aktora Vanessą Paradis, z którą  Johnny Depp ma dwójkę dzieci. Jej list opublikował serwis TMZ, który jako pierwszy pokazał zdjęcia pobitej  Amber Heard .    Vanessa Paradis broni Deppa. Aktor nie pobił Amber Heard? Johnny Depp jest ojcem moich dzieci, to wrażliwy, kochany i kochający człowiek. Uważam, że ostatnie zarzuty, które padły pod jego adresem, są oburzające. Przez wszystkie nasze wspólne lata, nigdy nie podniósł na mnie ręki. To, co o nim teraz słyszę, zupełnie nie pasuje do człowieka, z którym spędziłam tyle wspaniałych lat - napisała Vanessą Paradis. Gwiazda sugeruje, że oskarżenia Amber są nieprawdziwe, a jej były to dobry człowiek, który nigdy nie był wobec niej i dzieci agresywny. Jej słowa potwierdza również pierwsza żona aktora Lori Anne Allison, która wyznała, że Depp nigdy jej nie uderzył, a nawet na nią nie krzyczał. Innego zdania jest Amber, która w sądzie wyznała, że jej mąż tydzień temu uderzył ją telefonem komórkowym. Dopiero po kilku dniach od incydentu zdecydowała się oskarżyć go publicznie o przemoc i jako dowód na jego agresywność pokazała zdjęcia twarzy po rzekomym pobiciu.  Chwycił komórkę jak miotacz w baseballu i rzucił we mnie uderzając mnie z wielką siłą w policzek...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner