Jak kiedyś wyglądała Joanna Opozda?
EastNews

Joanna Opozda chudnie w oczach! Nowe zdjęcie aktorki zaniepokoiło internautów 

Jak kiedyś wyglądała Joanna Opozda?
EastNews

Joanna Opozda robi się coraz szczuplejsza! Czy dziewczyna Antoniego Królikowskiego przesadza z odchudzaniem? Nowe zdjęcie aktorki skomentował nawet znany wśród gwiazd doktor Krzysztof Gojdź. 

Darling nie chudnij juzzzzzz  - napisał

Czy faktycznie jest się czego obawiać? Zobaczcie najnowsze zdjęcie Joanny Opozdy. 

Zobacz także: Tak Joanna Opozda i Antoni Królikowski spędzają romantyczny wieczór w dobie pandemii! "Gorączka piątkowej nocy"

Joanna Opozda jest coraz szczuplejsza

Joanna Opozda i Antoni Królikowski to od niedawna jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu. Chętnie pojawiają się razem na ściankach i ze smakiem dzielą się swoim uczuciem w social mediach. Na ich Instagramach możemy podziwiać ich wspólne zdjęcia z sesji ale również takie z prywatnych galerii. Aktorka nie ukrywa swojego szczęścia. 2020 rok zdecydowanie jej służy! Jednak uwadze fanów nie umknęła również fizyczna zmiana gwiazdy. Internauci zauważyli, że Joanna Opozda bardzo schudła, co nie do końca im się podoba. Na ten temat postanowił wypowiedzieć się nawet Krzysztof Gojdź, który poprosił aktorkę, żeby nie przesadzała z odchudzaniem: 

- Darling nie chudnij juzzzzzz. Cudnie😍
 - też widzę, że chudnie w oczach 🤭 - zawtórowała internautka 

Czy Joanna Opozda faktycznie schudła aż tak bardzo, żeby jej obserwatorzy mieli powody do obaw? Aktorka na razie postanowiła nie odpowiadać na te komentarze. Spójrzcie na jedno z jej ostatnich zdjęć.

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała namiętne zdjęcia z Antonim Królikowskim. Jest w samej bieliźnie!

Czy Joanna Opozda przesadza z odchudzaniem? Internauci zauważyli jej utratę wagi. Jedno z nowych zdjęć skomentował również dr Krzysztof Gojdź. Czy faktycznie schudła zbyt dużo i zbyt szybko? 

Czy to miłość do Antoniego Królikowskiego tak odmieniła Joannę Opozdę? 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze filmu "Banksterzy"
ONS.pl

 

Więcej na temat Joanna Opozda
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37