Party Stories
Joanna Moro na planie w Rosji
Facebook
Newsy

Joanna Moro wyjechała z Polski. Tak pracuje na sukces w Rosji

Docenią ją na wschodzie Europy?

Joanna Moro po tytułowej roli w serialu o Annie German z dnia na dzień stała się jedną z największych gwiazd w Polsce. Doskonałą passę aktorki przerwał kuriozalny występ w Opolu i jej kariera stanęła pod znakiem zapytania. Przypomnijmy: Płyta Joanny Moro to niewypał! Koniec kariery?

Nieco lepiej wiedzie się jej w Rosji, gdzie obecnie przebywa Moro. Aktorka jest na planie dużego serialu "Talianka", gdzie gra jedną z głównych ról - Joanna zagra w nim tancerkę, baletnicę włoskiego pochodzenia. Kilka tygodni temu pojawiły się spekulacje, że produkcja serialu nie dojdzie do skutku, ale okazało się, że to tylko plotki. Moro na swoim Facebooku opublikowała dwa zdjęcia z planu zdjęciowego, choć nie pokazała się na nich w swojej serialowej charakteryzacji.

Zobaczcie zdjęcia Moro z Rosji. Będzie tam większą gwiazdą niż w Polsce?

 

Zobacz też Joannę Moro odsłaniającą gwiazdę Anny German w Opolu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Koncerty Joanny Moro
ONS
Newsy
Wpadka nic jej nie nauczyła... Joanna Moro rusza z koncertami
Zainteresowali się nią... za granicą

Joanna Moro w ciągu ostatnich miesięcy wzbudziła wiele sympatii nie tylko wśród Polaków, ale i Polonii na całym świecie. Rola Anny German przyniosła jej olbrzymią sławę, a wydana ostatnio płyta z coverami nieżyjącej gwiazdy estrady z pewnością pomoże jej podtrzymać popularność. Jakiś czas temu informowaliśmy was, że aktorka zamierza wyruszyć w wielką trasę koncertową po Polsce . W repertuarze ma mieć oczywiście piosenki German. Mogłoby się wydawać, że po opolskiej wpadce artystka zrezygnuje z planów podboju krajowych scen. Jak donosi "Rewia" jest wręcz przeciwnie. Moro nie przejmuje się potknięciem i cały czas zastanawia się nad koncertami. Podjęcie ostatecznej decyzji może być bardzo trudne. Tabloid informuje również, że domy kultury i ośrodki skupiające Polaków za granicą wysyłają do Moro listy z prośbą o występy, a w zamian oferują olbrzymie honoraria. Tak więc Joanna ma również spore rzesze fanów za granicą, a jak wiadomo występy dla Polonii zawsze kończą się ogromnymi sukcesami. Na razie Joanna Moro ponownie postanowiła skupić się na swojej karierze aktorskiej. Już niebawem pojawi się na planie zdjęciowy w Rosji, gdzie pojawi się w nowym przebojowym serialu. Jesteśmy ciekawi, czy aktorka skusi się i wyruszy w trasę koncertową. W końcu nie każdy ma odwagę wyjść na scenę jeszcze raz po takiej fali krytyki. Przypomnijmy: Edyta Górniak skomentowała wpadkę Joanny Moro w Opolu Zobacz: Joanna Moro wyjechała na wakacje. Tak odpoczywa po wpadce Joanna Moro i jej interpretacja "Człowieczego losu" na festiwalu w Opolu: Joanna Moro odsłoniła gwiazdę Anny German w Opolu:

Więckiewicz o karierze Joanny Moro
ONS
Newsy
Więckiewicz do Moro: Jeśli nie chcesz zmarnować kariery, musisz teraz...
Joanna posłucha cennej rady aktora?

Joanna Moro od kilku tygodni z powodzeniem bierze udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie w parze z Rafałem Maserakiem zbiera wysokie noty od jury i wyrasta na jedną z faworytek programu. Zanim jednak trafiła do obsady "TzG" cała Polska poznała ją w roli piosenkarki Anny German w serialu TVP. To właśnie dzięki tej roli odebrała niedawno Wiktora od widzów.   Przypomnijmy: Moro odebrała jedną z najważniejszych nagród w Polsce Moro jest jedną z najciężej pracujących gwiazd na planie show - jej treningi trwają kilka razy dłużej niż pozostałych, a ona sama poświęca każdą wolną chwilę na ćwiczenia na parkiecie. Ciągła chęć bycia najlepszą nie zawsze okazuje się kluczem do sukcesu. Jak zdradziła osoba z produkcji - takie podejście może ją zgubić.   Jej kłopot polega na tym, że ma zbyt duże ciśnienie na sukces. Właśnie to może ją zgubić - mówi SHOW osoba z produkcji. Aktorka zrobi wszystko, żeby znowu wrócić na szczyt popularności, który dał jej serial. Mimo to zdecydowała się odrzucić propozycję Telewizji Polskiej, która zaproponowała jej rolę w nowej produkcji. Za sprawą jednego z aktorów, Roberta Więckiewicza wzięła sprawy w swoje ręce i zwolniła czterech menedżerów, żaden z nich nie przepracował z nią nawet dwóch miesięcy.   Jeśli nie chcesz zmarnować kariery, musisz teraz szukać roli zupełnie innej od German - powiedział. Okazuje się, że ambitne podejście do zawodu towarzyszy jej od czasów studiów. Jako jedyna nie wybrała się ze studentami na wspólną wyprawę do fotografa, żeby zrobić zdjęcia do portfolio. Na zdjęcia pojechała sama, tłumacząc się, że "trzeba dbać o swoje interesy". Rolę German dostała dzięki determinacji - kiedy zgłosiła się na casting lista kandydatów była już zamknięta. Tak długo męczyła producentów telefonami, aż ci w końcu ulegli. Mając...

Joanna Moro w serialu Barwy szczęścia
ONS
Newsy
Moro: Miała być kariera w Rosji, a jest drugoplanowa rola w polskim serialu
Najbardziej nieudana kariera ostatnich lat?

Jeszcze rok temu wydawało się, że przed Joanną Moro spektakularna kariera. Sukces serialu "Anny German" uczynił z niej gwiazdę, bez której nie mogła odbyć się żadna impreza. Feralny występ w Opolu przekreślił jednak jej dalsze szanse na karierę. Nadzieją był angaż w rosyjskim serialu. Niestety, jak się okazuje to również nie wypaliło. Dwutygodnik "Show" oznajmił, że ostatecznie Moro trafi do obsady serialu "Barwy szczęścia" , gdzie wcieli się w jedną z drugoplanowych ról. Czyli gorzej niż Kasia Zielińska . To chyba nie jest jej szczyt marzeń. Zobacz: Fałsz Moro w Opolu. Tego nie da się słuchać! Joanna Moro kilka miesięcy temu:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner