Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Joanna Moro na okładce "Grazii"
Grazia (10/2013)
Newsy

Wpadka "Grazii". Co oni zrobili z oczami Moro?

Porównajcie z oryginalnym zdjęciem

Wydawcy pism o gwiazdach chcą mieć na swoich okładkach jak najlepsze nazwisko, gdyż jest to dobry patent na podniesienie sprzedaży nakładu danego numeru. Jednak często się zdarza, że graficy przesadzają z retuszem i zamiast znanej twarzy widzimy kogoś zupełnie innego. Najświeższą wpadkę w tym temacie zaliczyła "Grazia", która na swojej czołówce umieściła zdjęcie Joanny Moro.

Aktorka na okładce ma strasznie wyretuszowane oczy. Graficy za bardzo podkolorowali niebieskie tęczówki Moro. Joanna ma spojrzenie bajkowej postaci, niż pięknej kobiety.

Dla porównania znaleźliśmy dla was w agencji fotograficznej oryginalne zdjęcie gwiazdy. Porównując okładkę i zdjęcie widać wszystko, to co zostało poprawione. A wy co sądzicie o czołówce "Grazii". Zbyt dużo photoshopa?

Bohosiewicz na okładce "Zwierciadła"
ONS
Newsy
"Wyprasowana" Sonia Bohosiewicz na okładce magazynu
Nowa ofiara Photoshopa

Wydawcy pism dla kobiet chcą, aby ich okładki przyciągały jak najwięcej czytelniczek, gdyż konkurencja na rynku jest dość spora. Patentem na podniesienie sprzedaży nakładu jest pojawienie się na czołówce gorącej gwiazdy. Jednak często się zdarza, że graficy przesadzają z retuszem i zamiast znanej twarzy widzimy kogoś zupełnie innego lub zbyt bardzo odmłodzonego. Majowy numer "Zwierciadła" jest tego dobrym przykładem. Na okładce pisma pojawiła się Sonia Bohosiewicz . Aktorka w pełnym makijażu i pofalowanych włosach zapozowała do portretu. Jednak na zdjęciu aktorka wygląda na znacznie młodszą. Złośliwi twierdzą, że wygląda dużo lepiej, nawet niż jej o 15 lat młodsza siostra Maja. Gwiazda ma kompletnie wygładzoną cerę oraz czoło, lekko napompowane policzki oraz bardziej owalne rysy . Okładka nie spodobała się również czytelniczkom pisma , które na temat zdjęcia Bohosiewicz ostro wypowiadały się na Facebooku. Niektóre z nich zamiast Sonii widziały Weronikę Książkiewicz, a nawet Julię Roberts . A wy co sądzicie o zdjęciu. Zbyt dużo photoshopa?

Katarzyna Bujakiewicz na okładce Twojego Stylu
Twój Styl
Newsy
WPADKA: Zmasakrowana twarz znanej aktorki na okładce
To Guzik czy Bujakiewicz? Kogo graficy oszpecili tym razem?

Wydawcy magazynów chcą, aby ich okładki przyciągały czytelników. Umieszczenie popularnej gwiazdy na czołówce jest bardzo dobrym wabikiem. Jednak czasami zdarza się, że fotoedytorzy przesadzą z retuszem i zamiast lubianej twarzy widzimy kogoś, kto wydaje się być zlepkiem paru innych osób. Ostatnio taką wpadkę zaliczył "Twój Styl". Na okładce majowego numeru pisma pojawiła się Katarzyna Bujakiewicz ubrana w klasyczną białą koszulę i ołówkową spódnicę. Aktorka na zdjęciu na pierwszy rzut oka nie przypomina osoby, którą co poniedziałek możemy oglądać w serialu "Lekarze". Graficy przesadzili z retuszem twarzy gwiazdy. Naszym zdaniem bardziej przypomina Annę Guzik, niż samą siebie. Szkoda, że fotoedytorzy nadużyli programów graficznych i zniszczyli naturalne piękno aktorki, która może pochwalić się dziewczęcą urodą.

Edyta Herbuś na okładce "Cosmopolitan"
Facebook
Newsy
Edyta Herbuś eksponuje kobiece kształty na okładce Cosmo
Jak wygląda w modnym kostiumie kąpielowym?

W prasie na dobre rozpoczął się sezon letnich okładek. Na czołówka kobiecych pojawiają się gwiazdy w letnich stylizacjach i kostiumach kąpielowych odsłaniając w ten sposób swoje ciała. Jednak nie każda z nich ma idealne proporcje. W takiej sytuacji wchodzą graficy, którzy starają się poprawić naturę. Niestety nie zawsze wychodzi im to dobrze. W zeszłym tygodniu pokazywaliśmy wam Annę Dereszowską z "Elle", której ciało wygląda jakby było z plastiku, a dziś mamy dla was "Cosmopolitan" z niepodobną do siebie Edytą Herbuś . Zobacz: UPS: Co graficy zrobili z ciałem Dereszowskiej? Wygląda jak z plastiku Tancerka pojawiła się na okładce lipcowego "Cosmo" w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym podkreślającym jej zgrabną figurę. Szkoda tylko, że graficy przesadzili trochę z retuszem jej twarzy, gdyż na pierwszy rzut oka podobna jest do Weroniki Rosati . Oprócz tego bransoletki, które ma na sobie wbijają się w jej udo . Co sądzicie o okładce Cosmopolitan z Edytą Herbuś? Czułości Trelińskiego i Herbuś na salonach:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner