Joanna Liszowska podczas spotkania z fanami serialu "Przyjaciółki"
East News

Joanna Liszowska pokazała swoje córeczki. Ale wyrosły!

Joanna Liszowska podczas spotkania z fanami serialu "Przyjaciółki"
East News

Joanna Liszowska należy do niewielkiego grona gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" choć jest aktywna na Instagramie, to jednak bardzo rzadko pokazuje swoje życie prywatne, ale tym razem zrobiła wyjątek! Na swoim profilu pokazała bowiem zdjęcie swoich córeczek. Dziewczynki rosną jak na drożdżach i trudno uwierzyć, że są już takie duże. Zobaczcie poniżej!

Joanna Liszowska pokazała córki 

Joanna Liszowska ma dwie córeczki z mężem Olą Serneke - Emmę i Stellę. Aktorka bardzo rzadko pokazuje ich zdjęcia w sieci, a jeśli już to robi, to nigdy nie pokazuje ich twarzy. Tym samym idzie w ślady takich gwiazd, jak jej koleżanka z planu Małgorzata Socha czy Anna Lewandowska, która do tej pory nie pokazała twarzy Klary. 

Tym razem Joanna Liszowska pokazała, jak jej córeczki jeżdżą na wrotkach. Zdjęcie Emmy i Stelli jest zrobione z tyłu, więc znów nie widać twarzy dziewczynek, ale za to można zauważyć, jak bardzo dzieci Joanny Liszowskiej wyrosły! Ciekawe, czy są podobne do mamy? Pewne jest, że po Joannie Liszowskiej odziedziczyły gen pięknych i bujnych włosów! 

córki Joanny Liszowskiej na wrotkach
Instagram

Joanna Liszowska bardzo chroni swoją prywatność

Joanna Liszowska
EastNews

Najczęściej Joanna Liszowska pokazuje zdjęcia z planu "Przyjaciółek"

Wiktor całuje Patrycję w Przyjaciółkach
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Liszowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51