Joanna Kulig
EastNews
Newsy

Joanna Kulig pokazała zaskakującą reakcje na oscarowe nominacje! Co zrobiła?

Joanna Kulig pokazała zaskakującą reakcje na oscarowe nominacje! Co zrobiła?

 

Joanna Kulig cały czas przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie planuje urodzić swoje pierwsze dziecko. Gwiazda po ogłoszeniu nominacji do Oscarów nagrała swoją reakcję i opublikowała ją na Instagramie. Co prawda nie została nominowana w kategorii najlepsza aktorka za rolę w "Zimnej wojnie", ale ogromny sukces filmu (łącznie zdobył trzy nominacje) bardzo ją ucieszył. Zobaczcie, co powiedziała!

Zobacz: Oscarowe szaleństwo: trzy nominacje dla "Zimnej Wojny"! Jak komentują to artyści? "Joasi też się należała, ale co zrobić"

 

Jakie realne szanse na Oscara ma film "Zimna wojna"? Kogo musi pokonać w walce o statuetkę?

Jak Kulig zareagowała na nominacje do Oscarów

Joanna Kulig po opublikowaniu nominacji do Oscarów była bardzo szczęśliwa i nagrała film z gratulacjami dla swoich kolegów i podekscytowana w nagraniu powiedziała:

Kochani! W L.A. jeszcze ciemno. Trzy nominacje dla "Zimnej wojny". Paweł - gratuluję. Łukasz - gratuluję. Dziękuję, że trzymaliście mocno kciuki za nas, byliście całym sercem z nami - powiedziała gwiazda.

 

Dlaczego Joanna Kulig nie otrzymała nominacji do Oscara?

 

Film "Zimna wojna" zyskał aż trzy nominacje w kategoriach: najlepszy film anglojęzyczny, najlepsze zdjęcia i najlepszy reżyser. Co prawda wiele osób sądziło, że Joanna Kulig otrzyma też nominacje w kategorii najlepsza aktorka, niestety nominacji nie było, a największe szanse na Oscara w tej kategorii ma Lady Gaga. Tymczasem nawet amerykańskie media twierdzą, że polska aktorka powinna mieć nominację. Napisał tach choćby Vogue US:

W sprawiedliwym świecie Kulig otrzymałaby nominację do nagrody dla Najlepszej Aktorki - czytamy w magazynie. 

W USA branża filmowa już teraz mówi o propozycjach, jakie czekają na Joannę Kulig, jak tylko aktorka wróci do pracy po porodzie. Sądzicie, że zostanie w Stanach i tam będzie chciała rozwijać swoją karierę?

 

 

Jodie Foster i Joanna Kulig

Jodie Foster i Joanna Kulig
EastNews

Joanna Kulig
East News
Party Extra
"Zimna Wojna" ma szanse na Oscara? Zobaczcie, co mówią specjaliści i... bukmacherzy
"Zimna Wojna" ma szanse na Oscara? Zobaczcie, co mówią specjaliści i... bukmacherzy

Już 24 lutego 91. gala rozdania Oscarów. Film " Zimna Wojna"  będzie walczyć o trzy statuetki, czy jednak ma realne szanse na wygraną? Choć film Pawła Pawlikowskiego  przez wielu krytyków oceniany jest jako "arcydzieło", będzie mu bardzo trudno zdobyć nagrodę. Dlaczego "Zimna Wojna" może nie wygrać w żadnej z nominowanych kategorii?  Szanse "Zimnej Wojny" na Oscara  To będzie wyjątkowa gala rozdania Oscarów. Nie tylko ze względu na trzy nominacje dla polskiego filmu, ale i z powodu wielu zmian jakich dokonali ostatnio organizatorzy w samej ceremonii. Te budzą sporo kontrowersji. Bo jak się okazuje w tym roku po raz pierwszy od 30 lat nikt nie poprowadzi wielkiej imprezy. Wszelkie wypowiedzi mają być nagrane wcześniej i puszczane z offu. Wpływ na decyzję Amerykańskiej Akademii Filmowej miał między innymi Kevin Hart, który jako jedyny zgłosił się do prowadzenia gali, jednak jego kandydatura została odrzucona ze względu na homofobiczne wpisy znalezione przez internautów na Twitterze!  Zobacz także:  Kariera czy dziecko? Wiemy, jak Joanna Kulig chce to pogodzić w Hollywood Brak prowadzącego nie jest jedyną zmianą. W tym roku cztery statuetki zostaną przyznane w trakcie... przerw reklamowych. I tak widzowie telewizyjni nie zobaczą komu Akademia przyzna statuetkę w kategoriach: montaż, krótkometrażowy film aktorski, charakteryzacja i zdjęcia! Decyzję nie tylko skrytykował już Kees van Oostrum, przewodniczący Amerykańskiego Stowarzyszenia Operatorów Filmowych, ale i wiele innych hollywoodzkich gwiazd. Dla nas również wydaje się to być niepojętne, bo w ostatniej kategorii nominację za zdjęcia do „Zimnej Wojny” otrzymał Łukasz Żal. Jeśli Polak wygra, to informacji mamy szukać na Twitterze? Wszystko na to wskazuje... Reposting, revised: I would not presume to suggest what categories should occur during commercials on Oscars night, but, please: Cinematography &...

Zimna wojna
mat. prasowe
Newsy
Joanna Kulig z nominacją do Oscara obok Nicole Kidman i Lady Gagi?
Amerykańscy krytycy nie mają wątpliwości

  Joanna Kulig ma szansę na nominację do Oscara za rolę w "Zimnej wojnie". Tak typuje amerykański magazyn  filmowy "The Playlist" i serwis filmow Indie Wire, które przedstawiły prawdopodobną listę nominacji do prestiżowej nagrody w przyszłym roku. Obok niej znalazły się Nicole Kidman, Violą Davis, Amy Adams i Lady Gaga!   "The Playlist" opublikował swoje przewidywania w najważniejszych kategoriach, w tym za role kobiece. Magazyn twierdzi, że Joanna Kulig, która zagrała Zulę w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego ma szansę na nominację. Polski Instytut Sztuki Filmowej opublikował te miłe dla aktorki i dla nas wieści.    Zobacz:  Kulesza, Kalczyńska, Rubik, Warnke i wiele innych na polskiej premierze "Zimnej Wojny". Zobaczcie ZDJĘCIA         Joanna Kulig jest wymieniana w nominacjach do Oscara wśród takich pewniaków jak: Amy Adams (pięć nominacji do Oscara), Viola Davis (trzy nominacje i jedna statuetka), Nicole Kidman (cztery nominacje, z czego jedno zwycięstwo), Lady Gaga i Saoirse Ronan (trzy nominacje do Oscara). Przypomnijmy,  film "Zimna wojna" zrobił furorę w Cannes, Pawlikowski otrzymał nagrodę za reżyserię.  Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej rozdawane są pod koniec lutego, ale nominacje zostaną ogłoszone za parę miesięcy . Czy Polka przebije się do takiego panteonu gwiazd?   Przypomnijmy, że film Pawła Pawlikowskiego - " Ida" - zdobył  Oscara w kategorii filmów nieanglojęzycznych. Czy teraz będzie podobnie? Trzymamy kciuki!    Zobacz także:  Te pary rzadko pokazują się na slaonach razem, ale dziś zrobili wyjątek! Wszystko dla Szyca i jego debiutu w kuchni!   Główne role w "Zimnej wojnie" zagrali Tomasz Kot i Joanna Kulig.    Joanna Kulig aktualnie przebywa na planie serialu "O nie się nie martw".

Czy Joanna Kulig ma realne szanse na Oskara i karierę międzynarodową?
Materiały prasowe filmu "Zimna wojna"
Newsy
"Zimna wojna" Pawlikowskiego najlepszym filmem europejskim! Zaskakująca reakcja Joanny Kulig...
"Zimna wojna" Pawlikowskiego najlepszym filmem europejskim! Zaskakująca reakcja Joanny Kulig...

  Podczas rozdania Europejskich Nagród Filmowych, które są  nazywane "europejskim Oscarami" bezkonkurencyjny okazał się film Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Finałowa gala odbyła się w Sewilii i aż sześć statuetek trafiło do polskich twórców. Zobaczcie, jak zareagowała Joanna Kulig na wiadomość, że wygrała w kategorii: najlepsza aktorka europejska!   Zobacz:  Wielki sukces Pawła Pawlikowskiego w Cannes! Polak otrzymał jedną z najważniejszych nagród filmowych!   "Zimna wojna" najlepszym filmem podczas rozdania "europejskich Oscarów"!   Paweł Pawlikowski podczas 31. rozdania Europejskich Nagród Filmowych odebrał nagrodę dla najlepszego filmu europejskiego. Film wygrał też w kategoriach: najlepszy reżyser, scenarzysta, montaż i najlepsza aktorka. Tak dużego zwycięstwa nikt się nie spodziewał!    Reakcja Joanny Kulig na zwycięstwo "Zimnej wojny"!   Joanna Kulig jest już w zaawansowanej ciąży i galę oglądała w Los Angeles. Aktorka w USA promuje film i najprawdopodobniej zostanie tam już do gali wręczenia Oscarów. Dużo mówi się o tym, że w Stanach gwiazda planuje urodzić też swoje pierwsze dziecko. Biorąc pod uwagę fakt, że nie wybiera się już na imprezy filmowe wymagające podróży samolotem, jest to bardzo realny scenariusz. Joanna Kulig na Instagramie pochwaliła się nagraniem z reakcją na zwycięstwo "Zimnej wojny". Tak dużej radości już dawno nie widzieliśmy... Zobaczcie!           Wyświetl ten post na Instagramie.                   🔳 EUROPEAN FILM ACADEMY BEST ACTRESS, 2018 🔳 Aaaaaah!!! I can't believe it!!! 🤗▫️ . . . . ....

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner