Joanna Kulig na premierze Zimnej wojny
East News
Newsy

Joanna Kulig urodzi dziecko w USA i zostanie w Hollywood? Znamy plany aktorki!

Nie wróci już do Polski?

 

Kariera Joanny Kulig nabrała tempa po roli w filmie "Zimna wojna", za którą ma szansę dostać nominację do Oscara. Międzynarodowa kariera stanęła przed aktorką otworem. Jej talentem zachwyceni są nie tylko w Hollywood, ale też w Europie, a szczególnie we Francji. Niedawno aktorka pojawiła się na okładce Elle France, a to naprawdę duże wyróżnienie. Od jakiegoś czasu Kulig przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje film „Zimna wojna”. Jej rolę dostrzegli łowcy talentów i aktorka podpisała kontrakt z topową agencją aktorką. Co więcej pojawiają się informację, że gwiazda planuje swoje pierwsze dziecko urodzić właśnie w USA. Czy to oznacza, że nie planuje powrotu do Polski?

 

Zobacz: Joanna Kulig pozuje z ogromnym ciążowym brzuszkiem! Niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko

 

Joanna Kulig zagrała w serialu Netflixa - "The Eddy"! Tylko nam zdradziła, co było najtrudniejsze na planie!

Czy Joanna Kulig urodzi w USA?

 

Joanna Kulig jest już w zaawansowanej ciąży i bardzo poważnie rozważa poród w Stanach Zjednoczonych. Swoją decyzję konsultowała nawet z Weroniką Rosati, która córkę Elizabeth urodziła w Los Angeles.

 

Obie ostatnio długo o tym rozmawiały. Weronika bardzo namawiała Joasię do podjęcia tej decyzji – powiedział "Fleszowi" znajomy aktorki.

 

Taka decyzja z pewnością ułatwiłaby aktorce pozostanie w Stanach i rozwijanie tam kariery aktorskiej. Już teraz za oceanem doceniają jej talent, znajomość języka i kreacje aktorskie, które tworzy. Dzięki opiece agencji aktorskiej CAA ma szansę na rolę w najlepszych filmach. Coraz więcej mówi się też o tym, że ma ona realną szansę na Oscara. Produkcja chce, aby gwiazda została w Stanach do lutego, co oznacza, że narodziny dziecka odbędą się właśnie za oceanem. 

 

Czy Joanna Kulig ma zamiar zostać w Hollywood?

 

Jak podaje se.pl poród w USA ma jeszcze jedną zaletę, a mianowicie ułatwi aktorce dłuższy pobyt, jeśli będzie chciała tam rozwijać swoją karierę...

 

Jako matce obywatela amerykańskiego będzie jej łatwiej otrzymać dla siebie obywatelstwo USA. Jeśli nie będzie chciała na nie czekać kilka lat, może liczyć na pomoc swojej agencji. W takich sytuacjach załatwiana jest wiza O-1, która przyznawana jest osobom wykazującym wyjątkowe uzdolnienia, np. w sztuce filmowej. - powiedział znajomy aktorki.

 

Jak sądzicie, Joanna Kulig ma szansę na Oscara?

 

Joanna Kulig na premierze "Zimnej wojny"

Joanna Kulig na premierze Zimnej wojny
East News

Joanna Kulig w kampanii Reserved

Joanna Kulig w kampanii marki Reserved
Mat. prasowe

Joanna Kulig w Nowym Jorku

Ciężarna Joanna Kulig w Nowym Jorku
Instagram

Joanna Kulig biust
Fleszstyle
Kłótnia w sieci o stylizację Joanny Kulig. TYLKO U NAS znany projektant zamyka usta hejterom!
Kłótnia w sieci o stylizację Joanny Kulig. TYLKO U NAS znany projektant zamyka usta hejterom!

Co powiedział nam Robert Czerwik?

Joanna Kulig zapłaci 75 tyś zł za poród w USA
ONS.pl
Newsy
Joanna Kulig zapłaci fortunę za poród w USA? Ta kwota może szokować...
Joanna Kulig zapłaci fortunę za poród w USA? Ta kwota może szokować...

  To zdecydowanie świetny czas w życiu Joanny Kulig ! Aktorka promuje w Stanach film „Zimna wojna”, który ma dużą szansę na Oscara. A prywatnie przygotowuje się do roli mamy. Gwiazda jest już w ósmym miesiącu ciąży i pojawia się coraz więcej informacji, że poród odbędzie się w USA. Zobaczcie, ile Joanna Kulig będzie musiała zapłacić, jeśli zdecyduje się rodzić w Los Angeles! Zobacz:  Zdjęcie Joanny Kulig z Bradem Pittem podbija sieć!   Czy Joanna Kulig urodzi w USA? Joanna Kulig jest aktualnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje film „ Zimna wojna ”. Biorąc pod uwagę zaawansowaną ciążę gwiazdy, wszystko wskazuje na to, że nie wróci do Polski przed narodzinami pierwszego dziecka. Zresztą poród w USA aktorka rozważała już wcześniej. Rozmawiała na ten temat m.in. z Weroniką Rosati, która swoją córkę również urodziła w Los Angeles. Wydaje się, że jest to dobra decyzja ponieważ dziecko otrzyma obywatelstwo amerykańskie, a aktorce - jako mamie Amerykanina - będzie łatwiej rozwijać karierę w Stanach.   Jaki jest koszt porodu w Los Angeles? Jak dowiedział się Super Express aktorka najprawdopodobnie urodzi w szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. W tym samym szpitalu na poród zdecydowała się Weronika Rosati i Alicja Bachleda-Curuś. Placówka zapewnia doskonałe warunki i wykwalifikowany personel medyczny z najlepszymi lekarzami. Jednak cena za poród w tym szpitalu jest ogromna - to aż 75 tys. zł! Ale wiele wskazuje, że decyzja już zapadła i Kulig urodzi w USA. W końcu wielogodzinny lot samolotem w ostatnim miesiącu ciąży zdecydowanie nie jest wskazany! Joanna Kulig na premierze filmu "Zimna wojna" Joanna Kulig na rozdaniu Orłów  Joanna Kulig i Maciej Bochniak

East News
Newsy
Wiemy, gdzie zamierza urodzić Joanna Kulig. W podjęciu decyzji pomogła jej inna gwiazda!
Poród już w grudniu!

  Joanna Kulig to jedna z najlepszych polskich aktorek i miejmy nadzieję kandydatka do Oscara za film "Zimna wojna". Ale przed Joanną Kulig jest najważniejsza rola w życiu. Aktorka niedługo po raz pierwszy zostanie mamą - jest już w ósmym miesiącu. Ciąża służy Joannie, aktorka od kilku tygodni przebywa w USA, gdzie promuje "Zimną wojnę". Jak udało się dowiedzieć "Fleszowi", Kulig rozważa nawet poród w Stanach Zjednoczonych. W tej decyzji wspiera aktorkę Weronika Rosati, która rodziła w Los Angeles.   - Obie ostatnio długo o tym rozmawiały. Weronika bardzo namawiała Joasię do podjęcia tej decyzji – mówi "Fleszowi" znajomy aktorki Czy Joanna zdecyduje się na ten krok? Dowiecie się z nowego wydania "Flesza".   Zobacz także:  Joanna Kulig spodziewa się dziecka, a my znamy jego płeć!   Aktorka jest w ósmym miesiącu ciąży   Więcej - w nowym Fleszu!

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner