Joanna Jabłczyńska na prezentacji ramówki TVN
Akpa

Joanna Jabłczyńska ma chłopaka? Wiemy, kim jest tajemniczy Piotr

Joanna Jabłczyńska na prezentacji ramówki TVN
Akpa

Joanna Jabłczyńska to bardzo niezależna osoba. Gra w serialu "Na Wspólnej", jest radcą prawnym w swojej kancelarii Clever One, a także jest mocno zakręcona na punkcie sportu. Chyba nie ma dnia, kiedy Joanna nie wrzuciłaby na Instagram zdjęcia, na którym biega, jeździ na rowerze lub pływa :). Jest absolutną fanką zdrowego żywienia i sportu.

Czytaj także: Gwiazdy na sportowo. Edyta Herbuś, Maja Bohosiewicz, Joanna Jabłczyńska - trudno je poznać [FOTO]

Ale rzadko pokazuje swoje życie prywatne. Ostatnio jednak coraz częściej wrzuca zdjęcia z pewnym mężczyzną. Kim jest chłopak u boku Joanny?
To jej wspólnik z kancelarii - Piotr Podgórski! Joanna często zabiera go na wyjazdy sportowe, wypady weekendowe, ale zawsze przedstawia go jako wspólnika.

Jabłczyńska ma chłopaka?


Jednak od jakiegoś czasu mówi się, że Joanna i Piotr to nie tylko wspólnicy, ale też para w życiu prywatnym.

Świetnie się rozumieją, prawo to ich pasja, trzeba ich usłyszeć gdy rozmawiają o paragrafach czy mowach do sądu jakby to był film sensacyjny - śmieje się wspólna znajoma Joasi i Piotrka. I dodaje: - Są jak papużki nierozłączki, dbają o sobie nawzajem, Joasia gotuje smakołyki dla Piotrka, uwielbiają spędzać czas tylko we dwoje. Każdy ma ich za parę, ale oficjalnie tego nie potwierdzają - słyszymy.

Kim jest chłopak Joanna Jabłczyńskiej?

Niedawno Joasia była na kolejnym sportowym wyjeździe w Saint-Michel-de-Maurienne we Francji połączonym z wakacjami. Towarzyszył jej, jak to często bywa, Piotr.


Zobaczcie sami, prawda, że ładna z nich para? 

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55