EPOKA
Newsy

Joanna Brodzik

Odrzuciła rolę W hicie dwójki „Barwy szczęścia”. Chce zerwać z wizerunkiem aktorki serialowej.
Nie ulega wątpliwości, że to właśnie seriale przyniosły Joannie Brodzik (34) sławę i uwielbienie widzów.

Ostatnio aktorka otrzymała propozycję zagrania jednej z trzech głównych ról – Marty Walawskiej – w nowej produkcji TVP2 „Barwy szczęścia”. Produkcja była skazana na sukces, bo scenariusz do niej pisze „królowa seriali” i twórczyni „M jak Miłość” Ilona Łepkowska. I rzeczywiście. „Barwy szczęścia” stały się kolejnym dużym hitem Dwójki. Premierowy odcinek obejrzało ponad cztery miliony widzów! – O Joannie Brodzik myśleliśmy, tworząc pierwszą wersję obsady. Kiedy jednak doszło do rozmów, pani Joanna nie była zainteresowana współpracą.

Być może, po TVN-owskiej „Magdzie M.” oczekuje na inne propozycje – mówi „Party” Ilona Łepkowska. Ostatecznie na odmowie Brodzik skorzystała Katarzyna Zielińska, która dostała rolę Marty. Joanna zaś na jakiś czas zniknęła z ekranów. Producenci serialu „Magda M.” na razie nie zapowiadają nowych odcinków.

Izabela Ziemińska, agentka Joanny Brodzik, twierdzi, że aktorka prowadzi rozmowy i nie spoczęła na laurach: „Na razie nie mogę o nich mówić. Być może przed końcem roku będzie wiadomo, w czym zobaczymy Asię”. Brodzik bardzo chciałaby zerwać z wizerunkiem słodkiej Kasi z sitcomu „Kasia i Tomek” oraz sympatycznej prawniczki Magdy Miłowicz. Być może propozycję dla niej ma szef TVP Andrzej Urbański, z którym aktorka przeprowadziła długą rozmowę podczas ostatniego festiwalu filmowego w Gdyni. 

Urbański nie ukrywa swojej sympatii do aktorki i może da jej drugą szansę, bo Brodzik pracowała już dla TVP. Była autorką programu „Dookoła siebie”. Niestety, został on zdjęty z anteny, kiedy okazało się, że ma niską oglądalność.
Małgorzata Kożuchowska
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska
Widzowie nie pokochali jej nowego serialu w Polsacie. Czy aktorka wróci do roli Hanki Mostowiak w hicie dwójki „M jak miłość”?

Kiedy Małgorzata Kożuchowska (36) oznajmiła producentom „M jak miłość”, że zamierza zrobić sobie urlop i zagrać w serialu Polsatu, wszyscy sądzili, że to koniec Hanki Mostowiak! Nikt nie wyobrażał sobie, że ta sama aktorka może firmować swoją twarzą dwie konkurencyjne produkcje. Ilona Łepkowska, scenarzystka „M jak miłość”, była decyzją Kożuchowskiej zaskoczona. Ostatecznie wysłała swoją filmową bohaterkę do sanatorium. Małgorzata tłumaczyła, że potrzebuje „świeżego oddechu”. Spekulowano jednak, że jeśli polsatowski serial „Tylko miłość” okaże się sukcesem, Kożuchowska może ostatecznie zrezygnować z roli Hanki. Ryzyko, które podjęła, na razie się nie opłaciło, a dowodzą tego bezlitosne słupki oglądalności. Na starcie „Tylko miłość” miało zaledwie 1,5 mln widzów, a „M jak miłość” w tym samym czasie obejrzało około 8 mln Polaków! Nina Terentiew jest spokojna o „Tylko miłość”. – Dopiero po 100. odcinku będę mogła stwierdzić, czy serial „zaskoczył” i zdecydować o jego przyszłości – powiedziała „Party” dyrektor programowa Polsatu. Kożuchowska zostaje w polsatowskiej produkcji do końca zdjęć (powstają 32 odcinki). Łepkowska zdradziła nam, że nadal jest dla tej aktorki miejsce w „M jak miłość”. – Nawet wymyśliłam bardzo ciekawy wątek dla granej przez Małgosię Hanki – dodaje. (MK)

ONS
Newsy
Ilona Łepkowska wyrzuciła aktorkę z serialu
…nie tolerowała hobby Agnieszki Pilaszewskiej

Agnieszka Pilaszewska musiała odejść z serialu „ Barwy szczęścia ” po tym, jak zainteresowała się pisaniem scenariuszy. Pomysł aktorki nie przypadł do gustu scenarzystce Ilonie Łepkowskiej . Najwyraźniej zaczęła dostrzegać w niej konkurentkę, której trzeba  było się pozbyć. Jakiś czas później Pilaszewska  przedstawiła stacji TVN  scenariusz do serialu „ Przepis na życie ”, który postanowili realizować. Producenci zaprosili do współpracy wielu znakomitych aktorów takich jak: Piotr Adamczyk, Borys Szyc czy Edyta Olszówka.    -To jest mój pierwszy scenariusz w realizacji. I nie było mowy, żebym sugerowała wykonawców. To była decyzja producenta i stacji TVN.  Jestem wniebowzięta, że takie nazwiska zgodziły się zagrać w moim projekcie. To jest wielkie szczęście. Zaś z tego co wiem pani Łepkowska sama jest producentem i dlatego ma ten głos decydujący w sprawie obsady. Nie tylko aktorów, ale i ekipy- wyznała tygodnikowi „ Gwiazdy ” debiutująca scenarzystka.   Serial ma ponad trzy miliony widzów i jest telewizyjnym hitem. Odejście z „ Barw Szczęścia ” najwyraźniej wyszło Pilaszewskiej na dobre.  tulipan

Joanna Opozda
Newsy
Joanna Opozda: "Często słyszę, że jestem zoperowana, że plastik" Co naprawdę sobie poprawiła? Wiemy!
Joanna Opozda: "Często słyszę, że jestem zoperowana, że plastik" Co naprawdę sobie poprawiła? Wiemy!

Jeszcze do niedawna jej nazwisko znane było głównie fanom seriali „Pierwsza miłość” i „Barwy szczęścia” oraz programu „Taniec z gwiazdami”. Od dwóch miesięcy, czyli od momentu, gdy związała się z Antonim Królikowskim, o Joannie Opozdzie piszą niemal wszystkie portale showbiznesowe, które często przedstawiają aktorkę w złym świetle i wymyślają o niej kolejne rewelacje. Skąd się to wzięło? – W show-biznesie zapanowała posucha, może dlatego ludzie są żądni afer i plotek? Niemniej jednak fala hejtu, jaka się na mnie wylała, jest przerażająca. To, jak przedstawia się mnie i Antka, jest bardzo niesprawiedliwe, bo jesteśmy zupełnie innymi osobami, niż o nas piszą – mówi „Party” Joanna Opozda. – Nie spodziewałam się, że można tak źle komuś życzyć, wysyłać mu pogróżki. Ludziom chyba trudno uwierzyć, że to naprawdę jest miłość, dlatego robią nam pod górkę – dodaje. Niedawno Joanna i Antoni wrócili z tygodniowych wakacji w Grecji. – Odcięliśmy się od mediów niemal całkowicie i dobrze nam to zrobiło. Teraz pełna energii wracam na plan „Barw szczęścia”, a wkrótce wyjeżdżam do Kijowa kończyć  zdjęcia do kostiumowego filmu wojennego „Szczedryk” – mówi aktorka. Opozda jest gotowa nie tylko na nowe wyzwania zawodowe, ale też… na walkę z hejterami! Co zamierza? Być jak Brigitte Bardot Joanna nie ukrywa, że odkąd spotyka się z Antkiem Królikowskim, mierzy się z nieustanną krytyką. Internauci komentują jej stroje, urodę. – Nie muszę się wszystkim podobać. Często słyszę, że jestem zoperowana, że plastik. Nigdy nie poprawiałam swojej urody, chociaż nie widzę nic złego w operacjach czy korzystaniu z usług klinik medycyny...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner