Jesienno-zimowa kolekcja marki Dorothy Perkins

 
Brytyjska marka odzieżowa Dorothy Perkins przedstawiła swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2012. Propozycje są tak dobrane, aby każda kobieta niezależnie od wieku i stylu, miała możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Właśnie bogactwo wyboru przyczyniło się do sukcesu firmy na skalę międzynarodową.

Co tym razem oferuje marka? Zaczynając od ubrań wierzchnich - pojawi się kilka modeli sztucznych futer, klasyczne wełniane płaszcze w biało-czarną kratę, krótkie skórzane kurtki z futrzanymi kołnierzami oraz wygodne parki. W nowej kolekcji już na pierwszy rzut oka można dostrzec inspiracje Chanel, czego najlepszym przykładem są proste biało-czarne wełniane sukienki oraz spódnice.

Nie zabraknie także propozycji dla fanek młodzieżowego stylu. Modna dziewczyna wg Dorothy Perkins tej jesieni będzie bawić się kolorami, wzorami na swetrach i koszulkach, których w tym sezonie będzie pod dostatkiem. Szczególną uwagę zwracają ciekawe dodatki, tj. kołnierzyki pokryte metalowymi ozdobami czy zainspirowane stylem animalistycznym oryginalne torby i botki w centki.


Oto propozycje marki Dorothy Perkins na sezon jesień-zima 2012:

Więcej na temat trendy Dorothy Perkins
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17