Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Jerzy Owsiak
East News
Newsy

Jerzy Owsiak ma koronawirusa! "Apeluję do was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów"

Jerzy Owsiak ma koronawirusa! "Apeluję do was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów"

Jerzy Owsiak jest zarażony koronawirusem. Założyciel WOŚP dodał wpis w swoich mediach społecznościowych, w którym poinformował o swoim stanie zdrowia. Przyznał, że pierwsze objawy poczuł w piątek 16. października i początkowo myślał, że zmaga się z grypą.

Testy rozpoznały koronawirusa.

Ostatni tydzień był dla mnie i dla Fundacji bardzo pracowity -między innymi robiliśmy bardzo duże zakupy sprzętów medycznych. Prowadziliśmy je w ogromnym reżimie sanitarnym i chociaż po zakończeniu Konkursu Ofert czułem się jeszcze bardzo dobrze, to w piątek wieczorem poczułem typowe objawy grypy - ból mięśni, gorączka 38 stopni. Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi. We wtorek zrobiliśmy jednak testy i okazało się, że wynik jest pozytywny. To pokazuje, jak bardzo różną formę przybiera koronawirus - napisał na Facebooku, Jerzy Owsiak.

Jerzy Owsiak zaapelował również do wszystkich, aby nikt nie bagatelizował nawet najmniejszych objawów. 

Gdyby pandemia nie była obecna we wszystkich przekazach medialnych, uznałbym to za coś, co w życiu już zdarzyło mi się nieraz i dzisiaj byłbym już w Fundacji. Wyniki testu zmieniły jednak te plany o 180 stopni. Dlatego apeluję do Was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie. - dodał Jerzy Owsiak

Jurek Owsiak zdradził, skąd wziął się pomysł na zbiórkę dla dzieci! Tak narodził się WOŚP!

Jerzy Owsiak ma koronawirusa

Jerzy Owsiak gdy tylko poczuł pierwsze objawy choroby, poinformował swoich pracowników, aby mieli się na baczności i w miarę możliwości nie spotykali się z bliskimi do momentu wykonania przez niego testów. Teraz, gdy wiadomo, że prezes WOŚP ma koronawirusa, osoby, które miały z nim styczność, muszą odbyć obowiązkową kwarantannę. Jerzy Owsiak dodał również, że swoim wpisem chce pokazać, że zagrożenie jest stale wokół nas. 

Piszę o tym ze szczegółami, abyśmy wszyscy zdawali sobie sprawę, że zagrożenie jest stałe wokół nas. Mimo że podczas naszej pracy - zarówno Konkursu Ofert, jak i podczas funkcjonowania pracy w Fundacji, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, między innymi codzienne mierzenie temperatury naszym pracownikom, noszenie maseczek, to jednak nie ustrzegliśmy się, aby zarazić się koronawirusem. 

Jerzy Owsiak podziękował również wszystkim pracownikom medycznym, którzy walczą z pandemią.

Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy w całej Polsce będąc na pierwszej linii frontu, przeprowadzają testy. Niezmienne pozdrowienia i szacunek dla wszystkich lekarzy, pracowników szpitali, ratowników, całego personalu medycznego za ich nieprawdopodobnie ciężką i ważną pracę. Wszystkich cierpiących - mocno tulimy do serca. Walczymy!

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

Jerzy Owsiak
East News

Jerzy Owsiak wykonał test na obecność koronawirusa, który niestety dał wynik pozytywny. Założyciel WOŚP natychmiast dodał wpis w swoich mediach społecznościowych i zaapelował do wszystkich, aby nie bagatelizowali żadnych objawów. 

Jerzy Owsiak
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Woźniak-Starak
East News
Newsy
Nobel dla Owsiaka? Co na to Agnieszka Woźniak-Starak?
Nobel dla Owsiaka? Co na to Agnieszka Woźniak-Starak?

  Ostatnie tygodnie pokazały, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Jerzym Owsiakiem na czele jest niezwykle ważna dla większości Polaków, wśród których nie zabrakło wielu gwiazd, angażujących się w akcję #MuremZaOwsiakiem. Dzięki ogromnemu wsparciu Jerzy Owsiak po złożeniu rezygnacji z funkcji prezesa WOŚP powrócił na swoje stanowisko, a teraz będzie miał szansę powalczyć o Pokojową Nagrodę Nobla, do której został nominowany. Wiemy już, że Kinga Rusin uważa, że nagrody Nobla powinny trafiać do osób działających bardziej globalnie , a co o tym sądzi Agnieszka Woźniak-Starak ? Spytaliśmy ją! Zobaczcie materiał wideo.    Zobacz:  "Ta osoba niszczyła życie mojej rodziny przez trzy lata". Agnieszka Woźniak-Starak już wie, kto jest jej prześladowcą!   Przeczytaj też:  Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy nowego "Big Brothera". Nowy dom uczestników skrywa sporo tajemnic!   Agnieszka Woźniak-Starak jest za przyznaniem nagrody Nobla dla Owsiaka? Zobaczcie wideo! Jerzy Owsiak został nominowany do nagrody Nobla

Kinga Rusin na spacerze z Czarkiem Lisem
Newsy
Czy Kinga Rusin popiera nagrodę Nobla dla Owsiaka? Co powiedziała nam gwiazda?
Czy Kinga Rusin popiera nagrodę Nobla dla Owsiaka? Co powiedziała nam gwiazda?

Kinga Rusin jest jedną z gwiazd, które od lat co roku wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku dziennikarka zdecydowała się przeznaczyć na ten cel 10 tys. zł, jednak wpłatę połączyła ze zbiórką podpisów przeciwko rzezi dzików . Ze względu na duże wsparcie Rusin dla fundacji WOŚP reporterka Party.pl zapytała ją, co sądzi o przyznaniu nagrody Nobla Jurkowi Owsiakowi. Okazuje się , że gwiazda nie jest przekonana, czy to byłby słuszny ruch. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co Kinga Rusin sądzi o przyznaniu Nobla dla Owsiaka!   Zobacz:  Czy Krystyna Czubówna rzeczywiście się topiła, a Andrzej Gołota ją uratował? Kinga Rusin uchyla rąbka tajemnicy na temat nowego "Agenta"!   Kinga Rusin na ramówce TVN KInga Rusin i Jurek Owsiak

Facebook
Newsy
Jerzy Owsiak dziękuje za wsparcie i apeluje do TVP! Podczas konferencji przypomniał spotkanie z Danutą Holecką "Miała łzy w oczach..."
Jerzy Owsiak dziękuje za wsparcie i apeluje do TVP! Podczas konferencji przypomniał spotkanie z Danutą Holecką "Miała łzy w oczach..."
Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner