Jerzy Owsiak
East News

Jerzy Owsiak ma koronawirusa! "Apeluję do was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów"

Jerzy Owsiak
East News

Jerzy Owsiak jest zarażony koronawirusem. Założyciel WOŚP dodał wpis w swoich mediach społecznościowych, w którym poinformował o swoim stanie zdrowia. Przyznał, że pierwsze objawy poczuł w piątek 16. października i początkowo myślał, że zmaga się z grypą.

Testy rozpoznały koronawirusa.

Ostatni tydzień był dla mnie i dla Fundacji bardzo pracowity -między innymi robiliśmy bardzo duże zakupy sprzętów medycznych. Prowadziliśmy je w ogromnym reżimie sanitarnym i chociaż po zakończeniu Konkursu Ofert czułem się jeszcze bardzo dobrze, to w piątek wieczorem poczułem typowe objawy grypy - ból mięśni, gorączka 38 stopni. Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi. We wtorek zrobiliśmy jednak testy i okazało się, że wynik jest pozytywny. To pokazuje, jak bardzo różną formę przybiera koronawirus - napisał na Facebooku, Jerzy Owsiak.

Jerzy Owsiak zaapelował również do wszystkich, aby nikt nie bagatelizował nawet najmniejszych objawów. 

Gdyby pandemia nie była obecna we wszystkich przekazach medialnych, uznałbym to za coś, co w życiu już zdarzyło mi się nieraz i dzisiaj byłbym już w Fundacji. Wyniki testu zmieniły jednak te plany o 180 stopni. Dlatego apeluję do Was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie. - dodał Jerzy Owsiak

Jerzy Owsiak ma koronawirusa

Jerzy Owsiak gdy tylko poczuł pierwsze objawy choroby, poinformował swoich pracowników, aby mieli się na baczności i w miarę możliwości nie spotykali się z bliskimi do momentu wykonania przez niego testów. Teraz, gdy wiadomo, że prezes WOŚP ma koronawirusa, osoby, które miały z nim styczność, muszą odbyć obowiązkową kwarantannę. Jerzy Owsiak dodał również, że swoim wpisem chce pokazać, że zagrożenie jest stale wokół nas. 

Piszę o tym ze szczegółami, abyśmy wszyscy zdawali sobie sprawę, że zagrożenie jest stałe wokół nas. Mimo że podczas naszej pracy - zarówno Konkursu Ofert, jak i podczas funkcjonowania pracy w Fundacji, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, między innymi codzienne mierzenie temperatury naszym pracownikom, noszenie maseczek, to jednak nie ustrzegliśmy się, aby zarazić się koronawirusem. 

Jerzy Owsiak podziękował również wszystkim pracownikom medycznym, którzy walczą z pandemią.

Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy w całej Polsce będąc na pierwszej linii frontu, przeprowadzają testy. Niezmienne pozdrowienia i szacunek dla wszystkich lekarzy, pracowników szpitali, ratowników, całego personalu medycznego za ich nieprawdopodobnie ciężką i ważną pracę. Wszystkich cierpiących - mocno tulimy do serca. Walczymy!

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

Jerzy Owsiak
East News

Jerzy Owsiak wykonał test na obecność koronawirusa, który niestety dał wynik pozytywny. Założyciel WOŚP natychmiast dodał wpis w swoich mediach społecznościowych i zaapelował do wszystkich, aby nie bagatelizowali żadnych objawów. 

Jerzy Owsiak
East News

 

Więcej na temat Jurek Owsiak
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09