adidasoriginalsjeremyscott2012lookbook14570x837.jpg
To już kolejny efekt współpracy awangardowego projektanta Jeremy'ego Scotta i znanej sportowej marki Adidas. Zarówno Scott jak i Adidas nigdy nie podążają za obowiązującymi trendami, ale zawsze płyną pod prąd. Dlatego też ich projekty kochają ludzie na całym świecie, szczególnie Ci którzy lubią luźny i nieco zwariowany styl.

Najnowsza kolekcja jest inspirowana amerykańską popkulturą, podobnie jak w przypadku regularnej kolekcji Scotta (m.in. adaptacja puszki Coca-Coli Andy'ego Warhola jako wzór sukienki). Znajdziemy w niej bluzy, sukienki, a nawet kostium kąpielowy z ciekawą interpretacją amerykańskiej flagi.

Miośnicy zwariowanych nadruków z pewnością będą zachwyceni - szczególnie ciekawie prezentuje się dres, który wygląda jak centymer! Nie zabrakło także wariacji z użyciem koszykarskiego stroju, który ma teraz wymiar bardzo glamour - słynny numer 23 jest teraz opatrzony milionami małych cekinów. Dla poszukiwaczy niekonwencjonalnych casualowych ubrań w odjazdowych kolorach, kolekcja Jeremy-ego Scotta dla Adidas będzie idealna.

kj