Jeremi Sikorski opublikował na Instagramie bardzo szczery i wzruszający wpis o depresji. Młody artysta zdradził swoim fanom dlaczego jakiś czas temu jego twórczość zniknęła z sieci i co pomogło mu przetrwać trudne chwile. Jeremi Sikorski opisał, co przeżywał kiedy osiągał kolejne sukcesy. Wpis byłego uczestnika programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" poruszył internautów.

Reklama

Jeremi Sikorski wspomina trudne chwile

Jeremi Sikorski z show biznesem jest związany już od wielu lat. Pierwszy kontrakt płytowy podpisał mając zaledwie 14 lat i właśnie wtedy wydał swój debiutancki singiel "Bez niej nie byłoby nas". Jeremi Sikorski ma na swoim koncie udział na Festiwalu Piosenki w Opolu- widzowie z pewnością kojarzą go również z dwunastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niestety, teraz Jeremi Sikorski opublikował na Isntagramie wpis, w którym przyznał, że ma za sobą bardzo trudne chwile.

Jak niektórzy z Was zauważyli nie ma mojej twórczości na Spotify, YouTube itp. Nie można jej odsłuchać w internecie. To moja decyzja. Nie dzieliłem się tym z Wami, ale przez lata od pierwszego wydanego singla w 2014 aż po wydanie ostatniego w 2019 byłem z roku na rok coraz bardziej nieszczęśliwy. Gdy wydałem swoją pierwszą solową płytę miałem 15 lat, od dziecka chciałem śpiewać i występować na scenie. Byłem za mały by mieć świadomość co jest dla mnie dobre i czego chcę. Jaką muzykę chcę tworzyć.Przez 5 lat odbijałem się od kilku gatunków muzycznych pogłębiając swoją niepewność i pustkę w sercu. Całe życie byłem pewien, że to sukces da mi szczęście. Nie dał, wręcz przeciwnie, mój mały sukces zaślepił mi wgląd w prawdę o samym sobie i doprowadził do głębokiego pogubienia i depresji- zaczyna swój wpis młody wokalista.

22-letni Jeremi Sikorski zdradził, że w pewnym momencie nie potrafił sobie już ze wszystkim poradzić.

(...) Zalewałem swoją pustkę w sercu imprezami, seksem, alkoholem, lajkami, komentarzami łechcącymi moje ego. Niektórych rzeczy nie wymienię. Doszedłem do miejsca w którym upadłem i zostałem bez perspektyw z długiem i niepewną przyszłością- przyznał Jeremi Sikorski.

Młody artysta przyznał, że to wiara pomogła mu zrozumieć swoje błędy.

Piszę to, by Wam powiedzieć, że tylko Bóg może dać człowiekowi prawdziwą miłość i szczęście, tylko On może wypełnić pustkę w sercu, którą każdy z nas posiada.

Poruszeni internauci ruszyli ze wsparciem.

Zobacz także

- o chłopie mocne. będę cię wspierać zawsze przysięgam, trzymaj się jesteśmy z tobą!!????
- zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy z tobą. ????
- jestem z toba!
- Trzymaj się ❤️- piszą fani.

Zobaczcie CAŁY wpis młodego artysty.

Zobacz także: TYLKO U NAS! Artur i Jeremi Sikorscy zdradzili, z kim z polskich artystów chcieliby nagrać duet!

Jeremi Sikorski opublikował w sieci wpis w którym wspomina o depresji (żeby zobaczyć kolejne strony kliknij na strzałkę po prawej stronie)

Muzyk przyznał, że ma za sobą bardzo trudne chwile.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama