Na wczorajszej gali Złote Globy polska ekipa niestety nie zdobyła statuetki za najlepszy nieanglojęzyczny film, ale samą nominację należy rozpatrywać w kategoriach sukcesu. Już dawno żadna rodzima produkcja nie była tak blisko tej prestiżowej nagrody. Wśród naszych rodaków na gali pojawiła się cała plejada hollywoodzkich gwiazd, które zachwyciły kreacjami na czerwonym dywanie. Zobacz: Złote Globy 2015: Plejada hollywoodzkich gwiazd na czerwonym dywanie

Reklama

Największą furorę i zachwyt wzbudziła Jennifer Lopez, która pokazała się w dwóch sukienkach. Pierwsza z nich, którą wokalistka zaprezentowała na czerwonym dywanie była ta z głębokim dekoltem od jednego z najbardziej cenionych projektantów, Libańczyka Zuhaira Murada. Lopez mocno podkreśliła swoje atuty, co było obiektem wielu komentarzy podczas gali.

Na after party po uroczystości, artystka zmieniła sukienkę. Tym razem wybrała białą, zasłaniającą biust, ale odkrywającą równie dużo, co poprzednia. Piosenkarka wyeksponowała długie nogi, plecy i wąską talię w ten sposób skupiając po raz drugi na sobie wzrok zebranych gości.

W obu przypadkach wygląda genialnie i ze smakiem. A jak Wam się podoba?

Zobacz: Tej gwiazdy nie spodziewał się nikt na Złotych Globach! Conchita Wurst sensacją tegorocznej gali

Zobacz także

Reklama

Jennifer Lopez pokazała dekolt:

Reklama
Reklama
Reklama