Afera szczepionkowa odbiła się w Polsce szerokim echem. W sprawie głos zabrały niektóre z gwiazd, które przyjęły szczepionkę, w tym również Krystyna Janda. Artystka w poniedziałkowym wydaniu programu "Fakty po Faktach" mówiła, że żadna z osób, które przyjęły szczepionkę, nie miała świadomości, że szczepienia odbywają się poza kolejnością. Aktorka przeprosiła i wyznała, że pierwszy raz odczuwa strach. Wypowiedź Krysty Jandy odbiła się szerokim echem i najwyraźniej dotarła również do Jarosława Jakimowicza, który w programie "Jedziemy" TVP postanowił ją sparodiować. Jednak jak się okazuje, materiał, który został wyemitowany nie przypadł widzom do gustu, a Jarosławowi Jakimowiczowi ponownie się oberwało. Tym razem naprawdę mocno.

Reklama

Zobacz także: Krystyna Janda opublikowała oświadczenie w sprawie afery szczepionkowej! "Wprowadziłam w błąd opinię publiczną" przyznaje aktorka

Co ty na głowie masz?

Takimi słowami w studiu "Jedziemy" powitał Jarosława Jakimowicza prowadzący program, Michał Rachoń. Aktor znany z filmu "Młode wilki" nie krył swojej radości, z tego, że dziennikarz zwrócił uwagę na jego uczesanie. Wtedy właśnie wszystko się zaczęło.

Byłem ciekawy, czy zauważysz. Uczesałem się na Krystynę Jandę z wczorajszego nagrania. Ona tam: "nie, nie, zadzwonili, poszłam, zrobiłam i niesłusznie. Tę fryzurę próbowałem uzyskać, ale nie mam ekipy, która nad nią pracuje.

W trakcie swojej wypowiedzi Jarosław Jakimowicz zaczął potrząsać głową i zmieniać swój ton głosu, udając przy tym Krystynę Jandę. W studiu było słychać salwy gromkiego śmiechu, jednak jak się okazuje, widzom i internautom, kiedy zobaczyli materiał, wcale do śmiechu nie było. Na Twitterze natychmiast pojawiła się masa komentarzy, a aktorowi naprawdę się oberwało.

- Chamstwo! W efekcie tego siania hejtu i nienawiści w Pani Janda otrzymuje groźby śmierci!

- Dno i metr mułu

- Mam nadzieje, że Jakimowicz i Rachoń wylecą

- Jakież to jest dno i metr mułu

- Niesmaczne to!

Zgadzacie się z internautami? Widzieliście nagranie z Jarosławem Jakimowiczem?

Zobacz także

Jarosław Jakimowicz postanowił sparodiować na wizji Krystynę Jandę. Nieoczekiwanie to aktorowi oberwało się za występ.

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama