Klub piłkarski złożył kondolencje Jarosławowi Bieniukowi
ONS

Informacja o śmierci Anny Przybylskiej była prawdziwym szokiem dla wszystkich. Młoda aktorka była uwielbiana przez swoich fanów i swoich przyjaciół. Jedna z jej przyjaciółek jakiś czas temu opisała ból jaki jej towarzyszy od śmierci Przybylskiej. Zobacz: Dziennikarka "Vivy!" do tej pory nie pogodziła się ze śmiercią Przybylskiej: Łzy cisną mi się do oczu

Partner Anny Przybylskiej i ojciec ich trójki dzieci do tej pory unikał rozmów na temat odejścia Anny, jednak ostatnio w rozmowie z "Rewią" sportowiec zrobił wyjątek. Piłkarz udzielił wzruszającego wywiadu, w którym opisuje swoją rozpacz.

- Boli każda minuta bez niej. Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo mi jej brakuje- wyznał w tygodniku. Ania zwierzała mi się, że bardzo przypominam jej ojca, Bogdana. I że jestem czymś najlepszym, co ją spotkało w życiu.


Jarosław Bieniuk musiał jednak stawić czoła problemom i nie mógł użalać się nad sobą dla dobra dzieci. Sportowiec robi wszystko, żeby zapewnić swoim pociechom prawdziwy dom, pomimo wielkiej tragedii jaka ich spotkała.

Zobacz na Polki.pl: Anna Przybylska w sesji z dziećmi