Jarosław Bieniuk z dziećmi na meczu
East News

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie z synami. Fani: "Jaś jest podobny do Ani" Zobaczcie sami!

Jarosław Bieniuk z dziećmi na meczu
East News

Dzieci Jarosława Bieniuka i Ani Przybylskiej są równie znane jak ich rodzice. Anna Przybylska przed swoją śmiercią często pokazywała pociechy na sesjach zdjęciowych lub na rodzinnych fotografiach na Instagramie. Teraz podobnie robi Jarosław Bieniuk, który właśnie pochwalił się nowym zdjęciem z synami - Szymonem i Jasiem. Chłopcy rosną jak na drożdżach, a najmłodszy Jaś staje się coraz bardziej podobny do mamy.

Jaś Bieniuk coraz bardziej podobny do Anny Przybylskiej

Nie da się ukryć, że najczęściej możemy podziwiać Oliwię Bieniuk, najstarsze dziecko Jarosława i Anny. Oliwia jest już nastolatką, do tego bardzo aktywną na Instagramie. Tym razem jednak mamy okazję zobaczyć, jak wyrośli Szymon, który ma już 13 lat i Jaś, który niedawno obchodził swoje 8. urodziny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nareszcie pod nasz dach trafiła książka i dla dziewczynek, i dla chłopców :-) Czytamy i inspirujemy się historiami tych wyjątkowych bohaterek i bohaterów 👦🏻🧒🏻🧑🏼👨 „Opowieści dla chłopców którzy chcą być wyjątkowi” Świetny zbiór historii znanych i mniej znanych mężczyzn z przeszłości i współczesności, którzy odważyli się obalić stereotypy, by zmienić świat na lepsze poprzez wrażliwość, pomysłowość i wiarę w siebie. Polecam wszystkim rodzicom do czytania swoim pociechom. @wydawnictwo_k.e._liber #opowiescidladzieci #czytamdzieckucodziennie. Tą wspólną akcją wspieramy @fundacjahospicyjna 👊🏻

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

Jaś Bieniuk zdecydowanie odziedziczył urodę po Annie Przybylskiej, tak jak jego starsza siostra, Oliwia Bieniuk. Fani, którzy obserwują profil Jarosława Bieniuka i zobaczyli jego najnowsze zdjęcie z chłopcami, również zwrócili uwagę na podobieństwo Jasia do mamy.

Najmłodszy synek, wypisz wymaluj Ania 😉 -piszą fani. 

A wy też widzicie podobieństwo Jasia do Anny Przybylskiej?

 

Jaś niedawno skończył 8 lat

Jaś Bieniuk skończył 8 lat
Instagram

Jarosław Bieniuk chętnie pokazuje zdjęcia dzieci

Jarosław Bieniuk z dziećmi pod choinką
Instagram

 

Więcej na temat Jarosław Bieniuk
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51