Party Stories
Jarosław Bieniuk na meczu Juventus Turyn-Lechia Gdańsk
ONS
Newsy

Jarosław Bieniuk już tak nie wygląda. Swoim nowym wyglądem wspiera pewną akcję

Jarosław Bieniuk postanowił zmienić trochę swój image na zimę. Były piłkarz zapuścił wąsy i brodę!  Nowa moda? Może trochę, ale chodzi o modę na zdrowie. Jarosław Bieniuk, jak sam napisał na swoim Instagramie obok zdjęcia, na którym prezentuje piękne wąsy, swoim nowym wyglądem wspiera akcję Movember.  O co w niej chodzi?

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Dlaczego Jarosław Bieniuk zapuścił wąsy?

Movember to trwająca przez miesiąc akcja, która polega na tym, że mężczyźni zapuszczają w listopadzie wąsy. Powód? W ten symboliczny sposób zachęca się mężczyzn do badań i nagłaśnia się temat ich problemów zdrowotnych. Przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka, na które częściej zapadają mężczyźni.

Movember to połączenie słów moustache (wąsy) i november (listopad).

Jarosław Bieniuk i partner zmarłej na raka Anny Przybylskiej w ten symboliczny sposób przyłączył się do ważnej akcji. Słyszeliście wcześniej o niej?

Zobacz: Jarosław Bieniuk pierwszy raz po śmierci Przybylskiej. Dziś mijają dokładnie dwa miesiące

 

Jarosław Bieniuk na zdjęciu z Instagrama, na którym widać wąsy:

Jarosław Bieniuk z wąsami w kurce na ulicy
Instagram

Jarosław Bieniuk bez wąsów:

Jarosław Bieniuk na meczu Juventus Turyn-Lechia Gdańsk

Jarosław Bieniuk jako ambasador Avonu:

Jarosław Bieniuk na konferencji prasowej Avon
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nowa partnerka Jarosława Bieniuka
Newsy
Jarosław Bieniuk znowu z tajemniczą blondynką. Ta sama, z którą był na koncercie Lenny'ego Kravitza?

Mamy ich zdjęcia z Gdyni!

Jarosław Bieniuk bez wąsów
Newsy
Jarosław Bieniuk zapuścił wąsy! Jak teraz wygląda? ZDJĘCIE

Jarosław Bieniuk zapuścił wąsy! Piłkarz pochwalił się swoją metamorfozą na Instagramie! Okazuje się, że sportowiec zdecydował się na taką zmianę nie bez powodu! Jarosław Bieniuk wspiera popularną akcję społeczną Movember, która ma zachęcać mężczyzn do badania się, aby wcześnie wykryć raka jąder. Do tej pory nie widzieliśmy piłkarza z wąsami, ale musimy przyznać, że wygląda całkiem dobrze. Co Wy sądzicie na ten temat? Dodatkowo do zdjęcia sportowiec dołączył zabawny opis: "Bez jaj życie byłoby smutne..."😉 #movember http://www.movember.org.pl Ty ,twój tata ,brat ,szwagier czy stryj ,zajrzyj ,przeczytaj,zrób badania.👊🏻 My również zachęcamy Panów do tego, aby częściej się badali i nie wstydzili się mówić o swoich problemach. A co sądzicie o metamorfozie Jarosława Bieniuka?   Zobacz:  Jarosław Bieniuk wyjechał na Cypr. Wstawił zdjęcia z lotniska, a fanki... "Co za przyjstojny uszatek" ZDJĘCIE Jarosław Bieniuk zapuścił wąsy Jarosław Bieniuk bez wąsów. Lepiej mu z wąsami czy bez?

Jarosław Bieniuk z medalem
Newsy
Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie ze znanym sportowcem: "Zdjęcie z Mistrzem Świata"

Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem z wybitnym skoczkiem narciarskim, Marciem Girardellim! Piłkarz regularnie zamieszcza coś na swoim Instagramie. Większość postów dotyczy spraw zawodowych związanych z piłką nożną albo ogólnie ze sportem. Ostatnio Jarosław Bieniuk postanowił sprawić zagadkę swoim fanom. Pokazał fotkę ze słynnym skoczkiem i narciarskim i zapytał fanów, co to za mistrz obok niego stoi.  Zdjęcie z Mistrzem Świata? Kto zgadnie ?Kim On jest? Jeden z fanów dosyć szybko zgadł i napisał: Marco narciarz. Mistrz świata. Chodzi oczywiście o autriackiego skoczka, Marca Girardelli'ego. Jedna z fanek natomiast obróciła zagadkę w żart i skomplementowała Jarosława Bieniuka: Jarek Bieniuk? Człowiek o wielkim sercu i wielkiej mocy! Jarosław Bieniuk czynnie działa charytatywnie, co jego fani bardzo doceniają. Mąż zmarłej przedwcześnie Ani Przybylskiej  niechętnie o tym mówi, ale bardzo chce, aby jego znane nazwisko przyczyniło się do czegoś dobrego.   Zobacz:    Jarosław Bieniuk zapuścił wąsy! Jak teraz wygląda? ZDJĘCIE   Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie ze znanym sportowcem Sportowiec regularnie zamieszcza coś na swoim profilu na Instagramie  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner