ONS
Newsy

Jane Krakowski

Jane Krakowski wybiera się w podróż samolotem. Ciąża jej służy
Jane Krakowski jest już w zaawansowanej  ciąży. Paparazzi przyłapali ją na lotnisku w Los Angeles. Ojcem dziecka jest narzeczony aktorki, brytyjski projektant Robert Godley.

Jane, która urodziła się w Stanach ma polskie korzenie i nawet zna kilka polskich słów.

Widać, że aktorka w ciąży czuje się świetnie. Dobry nastrój i bardzo wysokie buty zdają się to potwierdzać!

Lisa i Baby w filmie "Dirty Dancing"
kadr z filmu "Dirty Dancing"
Newsy
Jak dziś wygląda filmowa siostra Baby z "Dirty Dancing"? Poszła w ślady Jennifer Grey i zrobiła sobie operacje plastyczne?
Siostra Baby z "Dirty Dancing" dziś zachwyca urodą. Wiadomo, czy 62-latka poddała się operacjom plastycznym.

Film "Dirty Dancing" był niskobudżetową produkcją, której krytycy nie dawali żadnych szans. Dziś ten film jest uznawany z klasykę, a w 1987 roku rozpoczął prawdziwy taneczny szał na całym świecie! Każdy elemen filmu, każda postać pracowała na jego wielki sukces. Dlatego nie można zapominać o jednej z ważniejszych, choć przecież drugoplanowych bohaterce, czyli siostrze Baby! Jak dziś wygląda odtwórczyni tej roli, Jane Bucker? Jak dziś wygląda Jane Bucker? Jane Bucker zagrała w "Dirty Dancing" wyśmienicie! Pamiętacie tę słynną scenę z konkursu talentów? To właśnie tam jej bohaterka Lisa popisywała się swoimi umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi. Piosenkę, jaką wówczas wykonywała, napisała dla siebie Jane Bucker właśnie, ponieważ produkcji nie było stać na zatrudnienie osoby, która by się tym zajęła.  Jane odkryła w sobie pisarski talent i to właśnie on wskazał jej dalszą drogę zawodową. Jane po występie w filmie nie grała już potem w żadnej produkcji, za to zajęła się scenopisarstwem, czym trudzi się do dziś i to z dużym powodzeniem.  Jane Bucker ma dziś 62 lata i wciąż zachwyca urodą. W przeciwieństwie do Jennifer Grey nie próbuje zatrzymać na siłę czasu. Jej uroda jest piękna i naturalna.  Też tak uważacie? Zobacz także:  Operacje plastyczne ją okaleczyły! Jak wygląda dziś Jennifer Grey z "Dirty Dancing"? Jane Bucker nadal ma ciemne włosy.  Jane Bucker poświęciła się scenopisarstwu, jednak wciąż udziela wywiadów, by powspominać pracę przy "Dirty Dancing".  

ONS
Newsy
Gwiazdy wciąż lansują zwierzęce printy!
Panterka w wielu wydaniach na każdą okazję!

Gwiazdy wciąż wybierają zwierzęce printy! Zarówno na czerwonym dywanie jak i spacerze, panterkowy wzór robi furorę. Jane Fonda na imprezę Center Women Media Awards 2011 założyła długi błyszczący kombinezon z szerokimi nogawkami w panterkę.   Ostatnio na spacerze w Londynie można było spotkać Kate Moss w pięknym futrze z kapturem, a na imprezie Victoria’s Secret Miranda Kerr założyła jedwabną sukienkę mini projektu Dolce & Gabbana .   A Jessica Simpson , która aktualnie jest w ciąży wybrała tunikę w panterkę.   Jak widać zwierzęce printy wciąż są modne!   jm

Katie Price aka Jordan w ciąży
ONS.pl
Newsy
36-letnia Katie Price aka Jordan w kolejnej ciąży
Gwiazda filmów dla dorosłych w kolejnej ciąży

Kate Price jest w ciąży ze swoim już piątym dzieckiem. Tym razem gwiazda filmów dla dorosłych urodzi drugie dziecko swojemu trzeciemu mężowi Kieranowi Haylerowi. Katie Price znana przede wszystkim pod pseudonimem Jordan oskarżyła ostatnio swojego aktualnego partnera o zdradę z jej najlepszą przyjaciółką Jane Pountney. W końcu czym by było życie znanej celebrytki, gdyby nie było w nich trochę skandalu. Zobaczcie więcej zdjęć gwiazd w ciąży Paparazzi sfotografowali ostatnio Katie Price podczas spaceru po mieście . Jordan, która aktualnie jest w 8 miesiącu ciąży wygląda bardzo dobrze. Wciąż nosi dżinsy inie rezygnuje z codziennych zajęć. Jak oceniacie ją w ostatnim stadium ciąży? Zobaczcie więcej zdjęć gwiazdy porno w ciąży:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner