Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii. Z kim przyszedł?

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Jakub z "Rolnik szuka żony" pojawił się na weselu Natalii, która również brała udział w szóstej edycji hitowego show TVP. Rolnik pokazał zdjęcia z uroczystości. Z kim wybrał się na wesele? Czy po rozstaniu z Anią ponownie się zakochał?

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Ilona pokazała pierwsze zdjęcie panny młodej

Jakub z "Rolnik szuka żony" na weselu Natalii 

Jakub, który w szóstej edycji "Rolnik szuka żony" poszukiwał kandydatki swojego serca nie był aktywny w mediach społecznościowych. Po rozstaniu z Anią wydał tylko jedno oświadczenie i nie wypowiadał się więcej w sieci oraz nie publikował żadnych zdjęć. Niedawno jednak postanowił założyć konto na Instagramie. 

W miniony weekend pojawił się również na ślubie Natalii, kandydatki Sławomira z 6. edycji "Rolnik szuka żony". Natalia, co prawda nie znalazła miłości w show TVP, ale zakochała się niedługo po programie. 25 lipca przysięgali sobie miłość przed ołtarzem. Panna młoda zaprosiła na uroczystość swoich przyjaciół z programu. Na ślubie pojawili się Ilona i Adrian, którzy do tej pory tworzą zgodną i szczęśliwą parę oraz Jakub Napierała, który powiózł również parę młodą do kościoła. 

Rolnik opublikował na swoim koncie pamiątkowe zdjęcie. Na uroczystości pojawił się w towarzystwie Adriana i Ilony. Najprawdopodobniej nie towarzyszyła mu żadna partnerka - chyba, że jego weselna partnerka po prostu nie pozowała do wspólnych zdjęć. 

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała relację ze ślubu! Suknia ślubna kosztowała... 779 zł! Wiemy, gdzie ją kupić!

Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Napierała (@jaqbn)

Uczestnicy 6. edycji "Rolnik szuka żony utrzymują ze sobą regularny kontakt. Na ślubie oprócz Jakuba, Ilony i Adriana pojawiła się również Wioleta. Sam Jakub niedawno odwiedził również Ilonę i Adriana na gospodarstwie. Jak widać przyjaźnie zawiązane w programie przetrwały! 

Jakub z Rolnik szuka żony odwiedził Ilonę i Adriana
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41