Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak Candy Girl i Jakub Rzeźniczak są parą? Candy Girl spotyka się z Jakubem Rzeźniczakiem? Edyta Zając w seksownej sukience
Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak rozstali się
East News

Plotki o kryzysie w ich związku krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Jednak ani Edyta Zając, ani Jakub Rzeźniczak nigdy nie skomentowali tych doniesień. Teraz temat ich rozstania znowu wrócił na tapetę. Jeden z serwisów podaje, że Jakub Rzeźniczak ostatecznie rozstał się z Edytą Zając. Co więcej, piłkarz ma się spotykać ze znaną niegdyś piosenkarką. Jaka jest prawda? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/4
Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
East News

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając rozstali się?

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając są małżeństwem od 2016 roku. Przez dłuższy czas uchodzili za bardzo zgrane i kochające się małżeństwo. Oboje chętnie chwalili się swoim szczęściem w internecie. Często pojawiali się także na oficjalnych imprezach. W pewnym momencie usunęli się w cień. Co więcej, Jakub Rzeźniczak wyjechał z Polski, ponieważ rozpoczął grę w azerskim klubie. Edyta Zając nie pojechała jednak za mężem. Tłumaczono, że stara się skupić na własnej karierze w modelingu. 

Niestety, wygląda na to, że ta rozłąka nie wpłynęła zbyt dobrze na relacje między Edytą a Jakubem...

2/4
Candy Girl i Jakub Rzeźniczak są parą?
East News

Według najnowszych doniesień Pudelka, Jakub i Edyta nie są już razem. Podobno modelka chciała jeszcze walczyć o to małżeństwo, jednak - według wspomnianego portalu - rozpadło się ono 1,5 miesiąca temu. 

Kuba już w styczniu chciał zostawić żonę, ale ona przekonywała go, żeby ratowali to, co mają. Kolejny raz. W końcu ją rzucił, bo na horyzoncie pojawił się ktoś inny. Oficjalnie rozstali się jakieś półtora miesiąca temu, bo nie udało im się ocalić tej relacji. Teraz przychodzi do jakiejś drugoligowej piosenkareczki - podaje informator Pudelka.

Według ustaleń portalu Jakub Rzeźniczak ma się spotykać z Barbarą Hetmańską, znaną bardziej jako Candy Girl. Co ciekawe, artystka towarzyszyła ostatnio piłkarzowi na meczu Polska-Izrael. Czy faktycznie są parą? Spytaliśmy o to samą Candy Girl! Zobaczcie, co nam powiedziała. 

3/4
Candy Girl spotyka się z Jakubem Rzeźniczakiem?
East News

Jakub Rzeźniczak i Candy Girl są parą?

Choć wspomniany portal twierdzi, że Jakub Rzeźniczak spotyka się z Candy Girl, piosenkarka jest ostrożna w komentowaniu tych doniesień. 

Pozostawię te absurdalne doniesienia bez komentarza - powiedziała nam Basia Hetmańska. 

4/4
Edyta Zając w seksownej sukience
East News

Kto bardziej pasuje do Jakuba Rzeźniczaka? Edyta czy Candy Girl? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!