Jaką szefową jest Anna Lewandowska?

Jaką szefową jest Anna Lewandowska? Zdradza znana dziennikarka! Odsłania również kulisy jej obozów

Jaką szefową jest Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska przez lata tworzyła potężne imperium związane ze sportem i fitnessem. Dziś prowadzi m.in. nie tylko swoje centrum, ale również bloga, w którym pracuje Katarzyna Burzyńska! Dziennikarka w rozmowie z Michałem Misiorkiem na plejada.pl zdradza, jaką szefową jest żona Roberta Lewandowskiego!

Jaką szefową jest Anna Lewandowska?

Kasia Burzyńska u Ani zatrudniona jest jako dziennikarka, która przeprowadza wywiady z gwiazdami na temat macierzyństwa. Ma na swoim koncie wywiady m.in. z Robertem Lewandowskim, Agnieszką Sienkiewicz, Piotrem Kraśko, Małgosią Sochą czy Moniką Pyrek. W rozmowie z plejadą.pl zdradziła, jaką przełożoną jest Lewandowska:

Niesamowitą, bo bezinteresownie i szczerze troszczącą się o wszystkich. Ania generalnie interesuje się ludźmi i ich słucha. To mnie ujmuje. Oczywiście, jest też wymagająca, także względem siebie, i doskonale wie, czego chce. To też mi się w niej podoba. Cenię w ludziach kompetencje i profesjonalizm - mówi Katarzyna Burzyńska.

Kasia miała również okazję być na obozie Anny! Jak go wspomina?

Pierwszy za mną i na pewno wiele przede mną, bo one uzależniają! Zanim pojechałam na obóz, wydawało mi się, że wiem, co to są zakwasy. Myliłam się. (śmiech) Polecam każdej kobiecie taką przygodę. Z jednej strony jest to naprawdę mocny wycisk, z drugiej - niesamowity odpoczynek dla głowy w gronie fantastycznych kobiet. Takie kolonie dla dorosłych: piękne miejsce, pyszne jedzenie i świetna energia. Supersprawa - przekonuje Katarzyna, która już wkrótce znów zostanie mamą!

Spodziewaliście się tego?

Kasia Burzyńska pracuje z Anną Lewandowską! 

Jaką szefową jest Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska na pokazie mody
East News

Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51