Uśmiech to największa ozdoba każdej z nas. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które zawsze dbają o biel swoich zębów. W przypadku niektórych, szeroki, stał się on ich znakiem rozpoznawczym, jak na przykład u Julii Roberts. Obok tak uśmiechniętych osób ciężko przejść obojętnie!

Reklama

Uśmiech działa cuda!

EastNews

Szukasz miłości na Tinderze? Możesz tego nie wiedzieć, ale uśmiech może znacząco poprawić twoje szanse na jej znalezienie! Według badania przeprowadzonego przez markę Blend-a-med, wzrosną one aż trzykrotnie! Eksperyment dowiódł, że zdjęcia profilowe, na których osoba szczerze się uśmiecha, zdobywały trzy razy więcej przesunięć w prawo i propozycji randek.

Dlatego niezwykle ważne jest, by nasze zęby były nie tylko białe, ale także zdrowe. Jak mówi dr Ewa Jarczewska Gerc:

Zobacz także

Nie bez powodu mówi się, że złość piękności szkodzi. Negatywne emocje wyostrzają nasze rysy twarzy, wyglądamy mniej atrakcyjnie. Co więcej, w jednym z badań, uczestnikom pokazywano zdjęcia, na których przedstawione osoby prezentowały zdrowe zęby kontra zmanipulowane, nieładne. Okazało się, że uczestnicy eksperymentu postrzegali osoby ze zdrowym uśmiechem jako bardziej inteligentne, sympatyczne, szczęśliwe.

Białe zęby bez wyrzeczeń

EastNews

Na szczęście uśmiech niczym Margot Robbie czy Shakiry wcale nie musi wiązać się z wyrzeczeniami czy skomplikowanymi zabiegami. Obawiamy się domowego wybielania, ponieważ nie chcemy zniszczyć czy uwrażliwić szkliwa. Dlatego marka Blend-a-med wraz z zespołem naukowców, stworzyła pastę, które jednocześnie wybiela, pielęgnuje oraz wzmacnia nasze zęby.

Materiały prasowe

Formuła Active Mineral Complex zawiera krzemionkę, która delikatnie poleruje zęby usuwając jednocześnie przebarwienia, fluorek sodu, który pielęgnuje osłabione szkliwo oraz sufraktant pozostawiający uczucie świeżości czystości.

Reklama

Znajdziemy ją w nowych pastach do zębów Blend˗a˗med 3D White Whitening Therapy - Enamel Care oraz Sensitivity Care.

Reklama
Reklama
Reklama