East News

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska? Gwiazda "Stulecia winnych" zaskoczyła kolorystyką w stylowej kuchni

East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska chroni życie prywatne, ale od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia i tym samym zdradza fanom, co słychać w jej życiu. Ostatnio aktorka poważnie zajęła się zmianą nawyków żywieniowych na zdrowsze i opublikowała zdjęcie swojej kuchni, pod którym zdradziła, jak wyglądają jej śniadania.

To nie jedyne zdjęcie na Instagramie aktorki, na którym widać wnętrza stylowego domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej... 

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Dom Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w podwarszawskim Zalesiu to przytulne wnętrza urządzone w rustykalnym stylu. Obszerne pomieszczenia z drewnianymi meblami i mnóstwem zieleni robią wrażenie i zachęcają do błogiego relaksu w gronie najbliższych. Na szczególną uwagę zasługuje kuchnia z ciemnozielonymi płytkami oraz jadalnia z rzeźbioną witryną i dużym stołem.

Sami zobaczcie!

Zobacz także: Jak mieszka Paulina Sykut-Jeżyna? Kuchnia minimalistyczna i przestronna. Ale zwróćcie uwagę na ten zagłówek w sypialni!

Ostatnio aktorka, która niedawno dołączyła do ekipy serialu "Stulecie winnych", opublikowała zdjęcie swojej kuchni. Najbardziej zaskakuje jednak kolor płytek w super modnym ostatnio kolorze butelkowej zieleni. 

 

Salon z jadalnią zachwyca ogromnym oknem z widokiem na ogród i częścią do odpoczynku. 

 

Śniadania w takim miejscu to prawdziwa przyjemność! 

 

W domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej nie mogło zabraknąć biblioteki z dużą liczbą książek i pamiątkowymi fotografiami.

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48