Party.pl

fiszka orange Advertisement

Ania Lewandowska w kucyku

Jak Robert Lewandowski zareagował na statuetkę na Gali Mistrzów Sportu? Zdradziła to Ania Lewandowska!

Ania Lewandowska w kucyku

Jak Robert Lewandowski zareagował na drugie miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca roku według czytelników "Przeglądu Sportowego"? Piłkarz niestety nie mógł być obecny na Gali Mistrzów Sportu, ponieważ przebywa aktualnie na zgrupowaniu w Katarze. Jak zawsze nagrodę w imieniu męża odebrała Anna Lewandowska. Trenerka zdradziła, jak Robert Lewandowski zareagował na drugie miejsce w tym corocznym plebiscycie. Jej odpowiedź zaskakuje:

Robert już śpi. Z tego względu ciężko mu przekazać, ale oczywiście poinformuję go zaraz - powiedziała Anna Lewandowska w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu

Żona Roberta Lewandowskiego błyszczała podczas Gali Mistrzów Sportu. Na tę wyjątkową okazję gwiazda wybrała czarną, obcisłą sukienkę od polskiej marki Just Paul. Kreacja podkreśliła ciążowy brzuszek, a Anna Lewandowska promieniała. Do tego trenerka dobrała oryginalną, aczkolwiek drogą kopertówkę. Nie da się ukryć, że ukochana piłkarza wyglądała zjawiskowo i ciężko uwierzyć, że już niebawem zostanie mamą! Na scenie podczas przemówienia, gwiazda zażartowała nawet ze swojego stanu.

Czy Waszym zdaniem Robert powinien wygrać ten plebiscyt?

 

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała, z kim przyszła na Galę Mistrzów Sportu. To niezły przystojniak! ZDJĘCIE

 

Anna Lewandowska o reakcji Roberta Lewandowskiego na statuetkę  ( od 1:35)

Anna Lewandowska odebrała statuetkę za męża

Anna Lewandowska w ciąży na Gali Mistrzów Sportu
Eastnews

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25