Książę George w szkole
Eastnews

Książę George dostał uroczą ksywkę w szkole! Jak mówią na niego koledzy i koleżanki?

Książę George w szkole
Eastnews

We wrześniu książę George poszedł do szkoły! Prawnuczek królowej Elżbiety II radzi sobie bardzo dobrze, chociaż ma bardzo wiele zajęć i musi dużo się uczyć. Niemniej jednak według "Vanity Fair " książę pomimo swojego szlacheckiego tytułu jest bardzo lubiany w klasie. I nawet dostał ksywkę, która mu się spodobała! Jaką? 

Książę George ma nową ksywkę 

Jak powinni się zwracać koledzy i koleżanki do księcia Georga? Czy można do niego mówić po imieniu, a może najpierw trzeba użyć tytułu szlacheckiego? Problemu tego nie mają rówieśnicy sześciolatka, którzy w szkole traktuje się równo i nie zwracają uwagi na pochodzenie księcia. Dzieci zdają sobie sprawę, że książę kiedyś zasiądzie na tronie, jednak wydaje się to bardzo odległe i kto by teraz się tym przejmował?

George jest bardzo szczęśliwy w szkole. Dostał ksywkę P.G. od tytułu Prince George (Książę George) - mówi jeden z rodziców ze szkoły Vanity Fair. - Książę jest bardzo popularny i ma mnóstwo przyjaciół. Praktycznie nie ma zamieszania wokół jego pochodzenia. 

Zobacz także: Dlaczego George nie miał zdjęć z księciem Harrym? Teraz wszystko się zmieni!

Podobno ksywka spodobała się Georgowi, jak i William i Kate nie mają nic przeciwko niej. Książęca para nie wywyższa się również w szkole. Jest bardzo towarzyska i mile odnosi się do innych rodziców. 

William i Kate zawsze są bardzo przyjaźni. Książę William bardzo lubi rozmawiać z innymi rodzicami. Jest bardzo gadatliwy i sympatyczny - czytamy dalej. 

Książę William również był lubiany i popularny w szkole. Czy książę George wdał się w ojca? Wszystko na to wskazuje! ;) 

Książę George w szkole
Eastnews

Książę George lubi chodzić do szkoły 

książę George, książę William
East News

 

Więcej na temat Książę George
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23