Party.pl

fiszka orange Advertisement

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
Instagram/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska o początkach znajomości z mężem "Nie szukałam wtedy partnera, wręcz przeciwnie"! To romantyczna historia

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
Instagram/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska zdradziła, jak poznała swojego męża. Trenerka, motywatorka w zakresie zdrowego życia, idolka wielu Polek oraz jej mąż, z pochodzenia Grek, Lefteris Kavoukis stanowią jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. To nie tylko doskonale dobrany duet w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Niedługo (9 września) będą obchodzić 4. rocznicę ślubu. Od tego czasu przeszli daleką drogą, lecz ich uczucie pozostało równie gorące, co na początku znajomości. Jak poznali się Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis? 

 

Zobacz też: Ewa Chodakowska walczy z hejtem na swojego męża. Padły mocne słowa!

 

Historia miłości Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukisa

Okazuje się, że Ewa Chodakowska poznała swojego przyszłego męża zupełnym przypadkiem. Miało to miejsce w czasie, kiedy Ewa nie szukała partnera, przeciwnie - marzyła, by odpocząć. I właśnie wtedy wpadła na mężczyznę, który stał się miłością jej życia! Od tego wydarzenia minęło 8 lat! Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis, będąc w Grecji, postanowili odwiedzić miejsce, w którym zaczęła się ich historia. 

 

Osiem lat temu razem z @kavoukis poznaliśmy się tutaj.. na Naxos.. właśnie w tym beach barze.. dzisiaj po 8 latach odwiedziliśmy to miejsce... ROZPŁYNĘŁAM SIĘ. Aż mi musieli chusteczki przynosić. Ewa, co Ci przyszło do głowy, żeby szukać faceta w Grecji, a nie gdzieś bliżej? - napisała Ewa Chodakowska na Instagramie.

 

Dalszą część historii trenerka odpowiedziała w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

 

Nie szukałam  wtedy partnera, wręcz przeciwnie chciałam spokoju, ucieczki, odpoczynku, relaksu. A tak się złożyło, że znalazłam mężczyznę, który mi to wszystko dał, człowieka, który był jak balsam na moje zszargane nerwy, złość, rozczarowania życiem. Moim zdaniem jeśli ktoś usilnie szuka, łatwo o pomyłkę, ponieważ obdarza tę drugą osobę od razu cechami, jakich poszukuje. Mam taką teorię, że osoby, które spotkają się przypadkowo, a potem rodzi się między nimi uczucie, po prostu się odnalazły, bo los tak chciał - Chodakowska cytuje na Instagramie fragment wywiadu w najnowszej "Vivie!".

 

Taka miłość w show-biznesie to rzadkość! Gratulujemy! Więcej osobistych wyznań Ewy Chodakowskiej w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!".

 

Polecamy: Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska ze sobą rywalizują? Zobacz, jak skomentowała to trenerka

 

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis poznali się przez przypadek. Ich historia jest bardzo romantyczna!

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis
Instagram/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska jest szczęśliwą żoną od niemal 4 lat. Gratulujemy!

Ewa Chodakowska
Instagram/Ewa Chodakowska

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25