Aktorzy Beverly Hills 90210
East News

Ta wiadomość wstrząsnęła fanami "Beverly Hills, 90210". Nie żyje Luke Perry, czyli serialowy Dylan. Jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali lat 90. miał dużo fanów również w Polsce. A zmarły aktor grał jedną z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci serialu. Dylan McKay był obiektem westchnień nie tylko Brendy i Kelly, ale też tysięcy fanek na całym świecie. 

Luke Perry odszedł w poniedziałek rano, kilka dni po tym jak trafił do szpitala z rozległym udarem mózgu. Mimo najlepszej opieki, lekarzom nie udało się go uratować. Zmarł otoczony przez najbliższych.

1/8
Luke Perry, Beverly Hills 90210
East News

Nie są znane jeszcze szczegóły pogrzebu aktora, z pewnością zobaczymy na nim wielu przyjaciół Luke'a. 

Jak dziś wyglądają inni aktorzy "Beverly Hills, 90210"? Serial wypromował wiele gwiazd. Czy wszyscy robią karierę?

2/8
Shannen Doherty, Beverly Hills 90210
East News

Brenda Walsh (w tej roli Shannen Doherty) była pierwszą dziewczyną Luke'a i siostrą bliźniaczką Brandona.  Po "Beverly Hills" kontynuowała karierę aktorską. W ostatnich latach przeżywała naprawdę trudny czas - w 2015 roku wykryto u niej nowotwór piersi. Podczas operacji okazało się, że ma przerzuty. Na szczęście w tej chwili wygląda, że jest już dobrze.

3/8
Jason Priestly, Beverly Hills 90210
East News

Brandon (Jason Priestley) był młodzieńcem poważnie patrzącym na świat. W serialu skradł serce Kelly Taylor, a w prawdziwym życiu spotykał się z... serialową siostrą - czyli Shannen Doherty. Ostatecznie nic z tego nie wyszło. Obecnie ma drugą żonę i dwójkę dzieci. Ciągle gra, reżyseruje, produkuje filmy i programy.

4/8
Jennie Garth, Beverly Hills 90210
East News

Piękna Kelly Taylor (Jennie Garth) sporo mieszała w głowach serialowych bohaterów. Była w ciąży z Brandonem, prawie wyszła za Dylana... A teraz? Rozwódka z trzema córkami od paru lat już w niczym nie grała. Za to w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" zdobyła 4. miejsce.

5/8
Tori Spelling, Beverly Hills 90210
East News

Na pewno pamiętacie też Donnę. Grająca ją Tori Spelling wiedzie dziś życie 46-letniej matki trzech synów i dwóch córek, a zawodowo ma na koncie kilka znaczących ról aktorskich oraz... książkowy bestseller!

6/8
Ian Ziering, Beverly Hills 90210
East News

Steve Sanders (czyli Ian Ziering) ciągle aktywny. Po związku z modelką "Playboya" występował np. w rewii striptizerów Chippendales. W 2016 roku nakręcił zaś czwartą już część filmu "Rekinado" ze znamiennym podtytułem "Niech szczęki będą z tobą".  Wow.

7/8
Brian Austin Green, Beverly Hills 90210
East News

I jeszcze David, David Silver. Po odejściu z "Beverly Hills" zaczął karierę rapera. Potem jednak wrócił do seriali. Grał w "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" a także w "Gotowych na wszystko", gdzie wcielił się w postać dekoratora wnętrz.

8/8
Aktorzy Beverly Hills 90210
East News

Tęsknicie za "Beverly Hills, 90210"?