Luke Perry, Beverly Hills 90210 Shannen Doherty, Beverly Hills 90210 Jason Priestly, Beverly Hills 90210 Jennie Garth, Beverly Hills 90210 Tori Spelling, Beverly Hills 90210
Aktorzy Beverly Hills 90210
East News

Ta wiadomość wstrząsnęła fanami "Beverly Hills, 90210". Nie żyje Luke Perry, czyli serialowy Dylan. Jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali lat 90. miał dużo fanów również w Polsce. A zmarły aktor grał jedną z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci serialu. Dylan McKay był obiektem westchnień nie tylko Brendy i Kelly, ale też tysięcy fanek na całym świecie. 

Luke Perry odszedł w poniedziałek rano, kilka dni po tym jak trafił do szpitala z rozległym udarem mózgu. Mimo najlepszej opieki, lekarzom nie udało się go uratować. Zmarł otoczony przez najbliższych.

1/8
Luke Perry, Beverly Hills 90210
East News

Nie są znane jeszcze szczegóły pogrzebu aktora, z pewnością zobaczymy na nim wielu przyjaciół Luke'a. 

Jak dziś wyglądają inni aktorzy "Beverly Hills, 90210"? Serial wypromował wiele gwiazd. Czy wszyscy robią karierę?

2/8
Shannen Doherty, Beverly Hills 90210
East News

Brenda Walsh (w tej roli Shannen Doherty) była pierwszą dziewczyną Luke'a i siostrą bliźniaczką Brandona.  Po "Beverly Hills" kontynuowała karierę aktorską. W ostatnich latach przeżywała naprawdę trudny czas - w 2015 roku wykryto u niej nowotwór piersi. Podczas operacji okazało się, że ma przerzuty. Na szczęście w tej chwili wygląda, że jest już dobrze.

3/8
Jason Priestly, Beverly Hills 90210
East News

Brandon (Jason Priestley) był młodzieńcem poważnie patrzącym na świat. W serialu skradł serce Kelly Taylor, a w prawdziwym życiu spotykał się z... serialową siostrą - czyli Shannen Doherty. Ostatecznie nic z tego nie wyszło. Obecnie ma drugą żonę i dwójkę dzieci. Ciągle gra, reżyseruje, produkuje filmy i programy.

4/8
Jennie Garth, Beverly Hills 90210
East News

Piękna Kelly Taylor (Jennie Garth) sporo mieszała w głowach serialowych bohaterów. Była w ciąży z Brandonem, prawie wyszła za Dylana... A teraz? Rozwódka z trzema córkami od paru lat już w niczym nie grała. Za to w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" zdobyła 4. miejsce.

5/8
Tori Spelling, Beverly Hills 90210
East News

Na pewno pamiętacie też Donnę. Grająca ją Tori Spelling wiedzie dziś życie 46-letniej matki trzech synów i dwóch córek, a zawodowo ma na koncie kilka znaczących ról aktorskich oraz... książkowy bestseller!

6/8
Ian Ziering, Beverly Hills 90210
East News

Steve Sanders (czyli Ian Ziering) ciągle aktywny. Po związku z modelką "Playboya" występował np. w rewii striptizerów Chippendales. W 2016 roku nakręcił zaś czwartą już część filmu "Rekinado" ze znamiennym podtytułem "Niech szczęki będą z tobą".  Wow.

7/8
Brian Austin Green, Beverly Hills 90210
East News

I jeszcze David, David Silver. Po odejściu z "Beverly Hills" zaczął karierę rapera. Potem jednak wrócił do seriali. Grał w "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" a także w "Gotowych na wszystko", gdzie wcielił się w postać dekoratora wnętrz.

8/8
Aktorzy Beverly Hills 90210
East News

Tęsknicie za "Beverly Hills, 90210"?