ONS

Jak Dereszowska dba o figurę?

ONS

Anna Dereszowska wiele razy podkreślała jak ważny jest dla niej sport. To właśnie dzięki aktywności fizycznej aktorka może pochwalić się idealną figurą, której może pozazdrościć jej niejedna 20-latka. Dereszowska w rozmowie z dwutygodnikiem "Show" zdradziła, że nie potrafi żyć bez adrenaliny, której jej nie brakuje podczas udziału m.in. w rajdach samochodowych. Okazuje się, że największą przyjemność sprawia jej jednak... bieganie.

- To wszystko sprawia mi ogromną przyjemność, a najbardziej-bieganie. Biegam trzy razy w tygodniu, jeśli się nie uda- dwa, 50 minut do godziny, 10km. Robię trzy kółka po parku Skaryszewskim i wracam. To sprawia, że czuję się ze sobą dużo lepiej. Dotleniam się i jest to czas tylko dla mnie, kiedy mogę sobie pomyśleć o różnych sprawach- przyznaje aktorka.

Co ciekawe, gwiazda nie ukrywa, że podczas swoich treningów uwielbia słuchać muzyki, a dokładnie swojej płyty.

- Nie słucham jej po to, by napawać się, jak znakomicie jest zrobiona. Nie zdarza mi się ślepy zachwyt nad tym, co robię. Przeciwnie, znajduję raczej takie rzeczy, które zrobiłabym lepiej i poprawiła na następnym koncercie.

To już perfekcyjność, samozachwyt czy pracoholizm?

Więcej na temat Anna Dereszowska dieta
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17