Hailey Baldwin, Justin Bieber
East News
1/4
Hailey Baldwin, Justin Bieber
East News

 

O ślubie Hailey Baldwin i Justina Biebera jest głośno od kilku miesięcy. Początkowo pojawiały się jedynie niejasne spekulacje, jesienią jednak modelka oficjalnie zmieniła nazwisko i opublikowała je na Instagramie. Jednocześnie zastrzegła nowe dane jako znak towarowy. Wiadomo, że para wzięła na razie ślub cywilny, magazyn TMZ opublikował zdjęcie, kiedy po zawarciu małżeństwa opuszczali sąd w Nowym Jorku.

Hailey i Justin marzą jednak o ślubie kościelnym i pięknym weselu. Zobaczcie, co planują!

Zobacz: Hailey Baldwin i Justin Bieber - ich rodzina powiększyła się! Para pochwaliła się ZDJĘCIEM

2/4
Hailey Bieber
eastnews

 

Spekulacje na temat ich małżeństwa zakończyły się, kiedy Justin Bieber opublikował w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie i napisał:

Moja żona jest niesamowita.

I tym jednym zdaniem potwierdził ślub.

Para już wstępnie ustaliła datę wesela na styczeń tego roku, ale okazuje się, że zdecydowali się go przełożyć, aby mieć więcej czasu na organizację. Kiedy zatem odbędzie się ślub pary?

Zobacz: Pierwszy poważny kryzys w małżeństwie Justina Biebera i Hailey Baldwin!

3/4
Justin Bieber,
East News

 

Na razie nie znamy nowej daty uroczystości, ale pojawia się za to coraz więcej szczegółów dotyczących ślubu. Już wiadomo w jakim stylu para planuje urządzić swoją wymarzoną uroczystość. Sprawdźcie na następnej stronie...

4/4
Hailey Bieber
East News

 

Ślub Hailey i Justina ma się odbyć w Kanadzie - jak podają media. Już wiadomo, że będzie to uroczystość dla rodziny i najbliższych znajomych. Para od początku nie planowała hucznego wesela. Okazuje się, że scenerią dla gwiazdorskiego ślubu ma być... las. A cała uroczystość będzie urządzona w rustykalnym stylu.

Spodziewaliście się takiego pomysłu?

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber