Izabella Łukomska-Pyżalska w czarnej sukience
East News

Izabella Łukomska-Pyżalska też chce 500 zł na dziecko? Milionerka ma ich sześcioro...

Izabella Łukomska-Pyżalska w czarnej sukience
East News

Izabella Łukomska-Pyżalska zabrała głos w sprawie rządowego programu "500 zł na dziecko". Prezes klubu Warta Poznań SA jest milionerką i... mamą sześciorga dzieci. Według propozycji PiS mogłaby więc dostawać miesięcznie 2500 zł (wg. projektu na pierwsze dziecko pieniędzy nie będzie - red.). Jej zdaniem dodatek należy się każdemu, kto płaci podatki. Co na to politycy?

Izabella Łukomska-Pyżalska chce otrzymywać po 500 zł na dzieci?

Rządowy program "Rodzina 500+" wzbudza ogromne emocje! Choć nie ma jeszcze ostatecznego kształtu programu wsparcia dla rodzin, to już teraz sporo się o nim mówi. Pojawiają się informacje, że dodatek finansowy będzie przysługiwał jedynie rodzinom, których dochody nie przekraczają pewnego progu finansowego. Głos w sprawie dodatku na dzieci zabrała Izabella Łukomska-Pyżalska. Milionerka, która prywatnie w swoim domu ma aż sześć pociech, uważa, że nie jest to dobry pomysł. Według niej pieniądze należą się każdej rodzinie.

Słychać już głosy, że te 500 złotych powinny dostać rodziny poniżej pewnego pułapu dochodów. Nie zgadzam się do końca z takim rozwiązaniem. Osobiście uważam, że rodziny bardziej zamożne, które płacą wysokie podatki w Polsce, również należy docenić. Projekt 500 złotych na każde kolejne dziecko nie powinien dyskryminować dzieci z jakiejkolwiek grupy społecznej. Nie można szufladkować dzieci, każde jest tak samo ważne, ciężko ustalić granice komu się coś bardziej należy, a komu mniej - powiedziała Łukomska-Pyżalska w rozmowie z "Faktem".

Prezes klubu Warta Poznań SA zdradziła tabloidowi, że świadomie zdecydowała się na tak dużą rodzinę, mając pełną świadomość odpowiedzialności finansowej za sześcioro swoich dzieci. Wyznała jednak, że wychowywanie dzieci wiąże się z tak wieloma kosztami, że żadna rodzina nie powinna zostać pomięta w programie rządowym:

Jestem zdania, że wszystkie rodziny powinny być traktowane równo, właśnie ze względu na rolę, jaką miał spełnić ten program, czyli zachęcania do powiększenia rodziny - powiedziała tabloidowi.

Zgadzacie się z jej opinią?

 

Zobacz też: Milionerka chwali się boskim ciałem. Uwierzycie, że urodziła zaledwie pięć miesięcy temu?

 

Izabella Łukomska-Pyżalska ma sześcioro dzieci

 

Izabella Łukomska-Pyżalska w białej marynarce
East News

 

Milionerka uważa, że 500 zł na dziecko należy się każdej rodzinie

 

Izabella Łukomska-Pyżalska w białej sukience
East News

 

Więcej na temat Izabella Łukomska-Pyżalska
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33