Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński pojawili się na imprezie biznesowej
East News

Izabela Janachowska z mężem na czerwonym dywanie. Minęły dwa tygodnie od porodu, a gwiazda zachwyca figurą!

Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński pojawili się na imprezie biznesowej
East News

Dwa tygodnie temu, a dokładnie 10 maja, Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński zostali rodzicami po raz pierwszy. Właśnie wtedy prezenterka urodziła swojego synka. Gwiazda przez długi czas ukrywała, że spodziewa się dziecka, a ujawniła ten fakt, gdy jej ciąża była dość zaawansowana. Teraz za to Izabela Janachowska chętnie pokazuje swojego synka i widać, że spełnia się w roli mamy.

Jednocześnie gwiazda zdecydowała się na szybki powrót do pracy i już dwa tygodnie po porodzie Izabela Janachowska zjawiła się wraz z mężem na imprezie. Para przyszła na rozdanie nagród Polskiej Rady Biznesu 2019. Zobaczcie poniżej, jak pięknie prezentowała się młoda mama!

Izabela Janachowska z mężem na imprezie

Izabela Janachowska zaprezentowała się w bardzo eleganckiej kreacji. Gwiazda postawiła na czarny total look, ale w wyjątkowo seksownej odsłonie. Sukienka Izabeli Janachowskiej miała bowiem duży dekolt w kształcie litery V i jeszcze większe rozcięcie na dole, które odsłaniało jej zgrabne nogi. Izabela Janachowska wybrała także pasek w talii, który podkreślał jej szczupłą talię. I to zaledwie dwa tygodnie od porodu! Kreacja wybrana przez gwiazdę pochodzi z kolekcji marki Marlu.

Nie da się ukryć, że od Izabeli Janachowskiej trudno odwrócić wzrok. Wygladała jak milion dolarów! Efekt "wow" zagwarantowała jej także fryzura - seksowne loki oraz makijaż. 

 

Izabela Janachowsk dwa tygodnie po porodzie
East News

Izabela Janachowska zachwycała wyglądem!

Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński na imprezie
East News

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49