Izabela Janachowska spaceruje z mężem i synkiem po Warszawie

W maju tego roku Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński po raz pierwszy zostali rodzicami - na świat przyszedł ich synek Christopher Alexander. Gwiazda przez długi czas ukrywała informację o ciąży, ale gdy w końcu podzieliła się nią ze swoimi fanami, to coraz chętniej i coraz częściej pokazywała swój brzuszek i informowała o swoim stanie oraz samopoczuciu. Izabela Janachowska otwarcie przyznawała, że marzyła o macierzyństwie, a ciąża jest dla niej wyjątkowym stanem. Nic więc dziwnego, że od kiedy Christopher Alexander jest na świecie, to gwiazda dosłownie promienieje! Izabela Janachowska zachwyca wyglądem i figurą, a najnowsze zdjęcia świadczą o tym, że już wróciła do formy po porodzie. Zobaczcie poniżej, jak ostatnio Izabela Janachowska prezentowała się na spacerze ze swoim mężem i synkiem. To najbardziej urocze fotografie, jakie dziś zobaczycie!

1/4
Izabela Janachowska z Krzysztofem Jabłońskim na spacerze

Od kiedy Izabela Janachowska została mamą, synek Christopher Alexander stał się dla niej całym światem. Gwiazda chętnie publikuje nagrania czy zdjęcia z maleństwem i widać, jaka jest szczęśliwa. Jednocześnie Izabela Janachowska nie ukrywa, że zdarzają się trudne momenty, jak np. bezsenne noce. 

Słuchajcie, to zdecydowanie nie jest dobry dzień i chyba to widać. Jestem ledwo żywa, mały ma trudny czas. Właśnie zasnął pierwszy raz od 7 – wyznała raz Izabela Janachowska. 

2/4
Izabela Janachowska w restauracji z mężem i synkiem

Mimo tego, że gwieździe zdarzają się nieprzespane noce, to jednak zachwyca wyglądem i promienieje! Ostatnio Izabela Janachowska została przyłapana na spacerze z mężem i synkiem. Trudno oderwać wzrok od tej szczęśliwej rodziny! Para wybrała się także do restauracji i cały czas razem czule zajmowała się synkiem.

 

3/4
Izabela Janachowska z mężem i synkiem na spacerze

Widać wyraźnie, że Izabela Janachowska cały czas może liczyć na pomoc i wsparcie swojego męża. Nawet na spacerze para cały czas razem prowadzi wózek, przytula się do siebie i nie odstępuje siebie oraz Christophera na krok! Tak zgranego duetu już dawno nie widzieliśmy. 

4/4
Izabela Janachowska wyszła na spacer z mężem i synkiem

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są do szaleństwa zakochani zarówno w sobie, jak i w synku. Miłość i macierzyństwo zdecydowanie służą gwieździe! Izabela Janachowska wróciła już do formy po porodzie. Ciekawe, czy niebawem zdecyduje się na drugie dziecko? Jak myślicie? 

Więcej na temat Izabela Janachowska