Izabela Janachowska na konferencji TVN
East News

Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcie synka i pochwaliła się prezentem, który dostała... od niego!

Izabela Janachowska na konferencji TVN
East News

W piątek, 10 maja, Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński przywitali swoje pierwsze dziecko. Prezenterka urodziła synka, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Napisała wtedy:

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania 🤗 Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami 💙 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu 🍼

Izabela Janachowska pokazała również słodkie zdjęcie swojej pociechy i co ciekawe, nie poszła w ślady wielu gwiazd, które ukrywają twarze swoich dzieci. Izabela Janachowska od razu pokazała swojego synka i teraz zrobiła to ponownie!

Izabela Janachowska świętowała Dzień Matki

Izabela Janachowska obchodziła właśnie swój pierwszy Dzień Matki. Z tej okazji na Instagramie pokazała nowe, urocze zdjęcie swojego synka i pochwaliła się... prezentem, który od niego dostała! Był to piękny bukiet kwiatów i list.

Najwspanialszego pierwszego Dnia Mamy! Nie mogę się doczekać naszych wszystkich wspólnych przygód. Cudownie jest być Twoim synem. Kocham Cię Mamusiu - czytamy w liście. 

 

Pierwszy Dzień Mamy 🍼 Bycie Mamą jest najlepszym uczuciem pod słońcem 💙 Dziękuje za kwiatki i totalnie rozczulający liścik... chyba wiem kto Ci pomógł Maluszku 😜 - napisała Izabela Janachowska.

Oczywiście niespodzianka była przygotowana przez męża gwiazdy. Trzeba jednak przyznać, że był to niezwykle uroczy gest! 

 

Synek Izabeli Janachowskiej ma już dwa tygodnie!

syn Izabeli Janachowskiej
Instagram

Izabela Janachowska i jej mąż są szczęśliwymi rodzicami

Izabela Janachowska przytula się do swojego męża
Instagram

 

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51